• Pazartesi 21 ° / 7 ° Bulutlu
  • Salı 23 ° / 8 ° Bulutlu
  • Çarşamba 20 ° / 9 ° Parçalı bulutlu

Adaylar Genel Merkezden Çıktı, Külliye Karar Verecek!

Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayına yönelik çalışmaları Genel Merkez tamamladı. Listeler Cumhurbaşkanı Erdoğan´a sunulmak üzere külliyeye gönderildi.

 

Türkiye genelinde Ak Parti´de ilçe belediye başkan adayları heyecanı yaşanıyor. Partililer merakla belediye başkan adaylarını bekliyor. Ak Parti Genel Merkezi komisyonlar üzerinden aday adayları üzerinde çalışma yaptı. Bu süreç içerisinde mevcut belediye başkanları hakkında SMS yoluyla anketler yapıldı.

LİSTELERE MÜDAHALE EDECEK

Ak Parti Genel Merkezi başta Erzurum olmak üzere Türkiye genelinde ilçe belediye başkan adaylarını belirleyerek listeyi tamamladı. Kesinleşen listeler son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın onayından geçecek. İşte tam burada sürpriz gelişmeler yaşanması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın bazı il ve ilçelerde büyük değişime gideceği ifade ediliyor.

KÜLLİYE ANKET YAPTIRDI İDDİASI

Ankara kulislerinde bir diğer bomba iddia ise Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın 3 kişiden oluşan özel ekibine kritik il ve ilçelerde anket yaptırdığı ifade ediliyor. Bu anketler aday listelerine yansıyacak. Komisyonlarda geçen isim değil, anketlerden çıkan bir isime aday olacağı bilgisi verilecek.