Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Meral Akşener yeni Parti mi kuruyor ?

Meral Akşener´in yeni parti kuracağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Akşener´e yakın kaynaklar ise iddiaları yalanladı.

Meral Akşener Yeni Parti´mi kuruyor ?

İhraç kararının iptali için mahkeme yolunu tutan Meral Akşener´in bundan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, yeni parti kurma girişimi için harekete geçtiği konuşuluyor.

AK Parti´den 2019´daki 3 seçim için öneri

AK Parti, 2019´da yapılması planlanan seçimlerin yeniden takvimlendirilmesini istiyor, CHP ve MHP de bu teklife sıcak bakıyor.

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli´ye duyulan Güven arttı.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yapılan Ankette MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye yönelik kanaatler olumlu yönde değişim gösterdi.

Ak Parti içerisindeki FETÖ´cüler

FETÖ´nün kullandığı ve MİT tarafında deşifre edilen "EAGLE ve BYLOCK" isimli kriptolu mesajlaşma uygulamasında Ak Partiden kimler var? İşte okuduğunuzda şok olacağınız o Ak Partililer ve bazı bürokrat FETÖ´cüler

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu´nun tweetini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos´ta İstanbul Yenikapı´da gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun tweetini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Aydemir Uzunderelilerle buluştu

Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, dün de Uzunderelilerle milli iradeye sahip çıkma mitingine katıldı.

FERİDUN EFENDİ FETÖ´NÜN DEĞİRMENİNE SU MU TAŞIYOR?

FERİDUN EFENDİ FETÖ´NÜN DEĞİRMENİNE SU MU TAŞIYOR?

O Tarih´e Dikkat !

MHP´de 9 Ekim´de olağan kurultay süreci resmen başlamış olacak ve o tarihten itibaren genel merkezin, ?olağan kurultay süreci?ni gerekçe göstererek talepleri yerine getirmeme hakkı bulunuyor.

Ilıcalı İftarını Karayazı´da yaptı

AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Karayazı´da kurulan iftar çadırında hemşerileriyle birlikte iftar yaptı.  • Pazartesi -1 ° / -17 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 0 ° / -16 ° Bulutlu
  • Çarşamba 1 ° / -11 ° Bulutlu

Adnan Yılmaz Seçim çalışmalarını Köprüköy`de Sürdürdü

Yılmaz Sizin Sesiniz Biz olacağız

AK PARTİ Milletvekili adayı Adnan Yılmaz seçim çalışmalarını Köprüköy ilçesinde sürdürdü. İlçe merkezi ve mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelen Adnan Yılmaz, tek bir kişi olarak değil bir takım halinde Erzurumlunun Meclis'te sesi olacaklarını söyledi.

 

Ak Parti Erzurum Milletvekili ve Milletvekili Adayı Adnan Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamına Köprüköy'deydi. Yılmaz, beraberinde il yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile birlikte Ak Parti Köprüköy İlçe Başkanlığına partililerle bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi.

MAHALLE MAHALLE GEZEREK DESTEK İSTEDİ

Yılmaz daha sonra Köprüköy Kaymakamı Muhammet Ali Çatalbaş'ı makamında ziyaret etti. İlçedeki temaslarının ardından Yılmaz ve beraberindekiler mahalle ziyaretleri için yola düştü ve ilk olarak Ilıcasu mahallesine gitti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz, mahalle halkının istek ve sorunlarını not etti. Sorunların giderilmesi için gerekli özveriyi göstereceğine söz verdi.

KIRSAL KALKINMA, ÖNCELİKLİ HEDEFLERİMİZ ARASINDA” 

Yılmaz'ın bir sonraki durağı ise annesinin memleketi olan Örentaş Mahallesi oldu. Burada mahalle muhtarının evinde vatandaşlarla bir araya gelen Yılmaz, bir dönem bu mahallede yaşadığını ve her adımda anılarının tazelendiğini söyledi.Ak Parti olarak kırsal alanları, kentleri besleyen, üzerinde yaşadığımız topraklara ve çevreye değer katan yerler olarak gördüklerini belirten Yılmaz:

Kırsal altyapıyı geliştirmek ve kalkınmayı sağlamak amacıyla çeşitli projeler geliştirdik Cumhuriyet tarihimizin en büyük kırsal altyapı hamlesini başlattık. Önümüzde ki dönemde tarım ve hayvancılık projelerinin yanı sıra Doğal ve kültürel kaynak potansiyeli yüksek yörelerde kırsal turizm altyapısını geliştireceğiz.” dedi 

Daha sonra sırasıyla Ortaklar, Yeşilöz, Savatlı, Esendere mahallelerinde de vatandaşlar biraya gelen Yılmaz, 7 Haziran seçimleri için destek istedi.