Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Palandöken´de turizm zirvesi

Kafe 25´te düzenlenen toplantıda kış sezonu ve şehrin turizmi masaya yatırıldı

Başkan Sekmen Büyükşehir´in faaliyetlerini anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,?Türkiye´yi nihai hedefimiz 2023´e taşıyacak olan partimiz, ileri demokrasi, insani kalkınma, güçlü ekonomi ve öncü ülke hedeflerini tek tek hayata geçirerek yirmi birinci asra AK mührünü vurmuştur´´ dedi.

5 sınav mercek altına alındı

FETÖ´cü Jandarma Yüzbaşı C.Ç.´nin itirafları sonrasında yüz binlerce kişiyi etkileyecek 5 sınav daha mercek altına alındı.

Başkan Orhan Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını anlattı:

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını ve projelerini paylaştı.

Emeklilerin Ocak zamları netleşmeye başladı

13 milyon emeklinin Ocak zamları netleşmeye başladı. Zam oranı 3 Ocak´ta Türkiye İstatistik Kurumu´nun enflasyon verilerinin açıklamasıyla belli olacak.

35 İl´de FETÖ Operasyonu

İstanbul Emniyeti´nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 166 kişinin yakalanması için 35 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Sınavsız Memur alımları başladı

KPSS´siz Memur alımları başladı.Bu kurumlara başvurmak için en az lise mezunu olmak yeterli.Alımlar ne zaman yapılacak ? tüm ayrıntılarıyla Anadoluhaber´de

HSYK´da yeni ihraçlar kimler ihraç edildi ?

15 Temmuz´dan bu yana ihraç edilen hakim ve savcı sayısı 3 bin 456 oldu.HSYK Genel Kurulu, FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan 66 hakim ve savcıyı daha meslekten ihraç etti.

Memurların beklediği haber maaşlar belli oldu

Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla maaşlar 79 ile 285 lira arasında artacak. Ayrıca enflasyon farkı ihtimali de var.

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Emekli olmak isteyenleri ilgilendiriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek ´Krediyle Emeklilik Protokolü´nü imzaladı. Borçlu vatandaşlara emeklilik imkanı getiren düzenlemeden yararlanmak için son gün 31 Ekim.

2.El Telefon alırken Dikkat !

İkinci El Telefon alacaklar Dikkat ! İkinci el telefonlarda FETÖ tehlikesinin olduğu ortaya çıktı.

Bakan Albayrak´tan Çağrı merkezi müjdesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 2 bin 400 kişiye istihdam sağlayacak olan 9 çağrı merkezinin ekim ayından sonra iki ay içinde açılacağı müjdesini verdi.

Bakan Müezzinoğlu´ndan Taşeron işçileri ilgilendiren açıklama

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Taşeron işçilere yönelik değerlendirmelerde bulundu.Anahtar Kelimeler: Parti seçim hamlesi
  • Pazartesi -1 ° / -17 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 0 ° / -16 ° Bulutlu
  • Çarşamba 1 ° / -11 ° Bulutlu

AK Parti´nin seçim hamlesi

AK Parti´nin vitrini, tüzüğü, söylemi ve milletvekili listeleri yenilenecek

Kasım´da yapılması gündeme gelen seçimlerden tek başına iktidar olarak çıkmayı hedefleyen AK Parti´nin vitrini, tüzüğü, söylemi ve milletvekili listeleri yenilenecek.

AK PARTİ MYK´DA KONUŞULDU

Cumhurbaşkanı´nın, 45 günlük sürenin dolmasıyla alması beklenen "seçim yenileme" kararıyla birlikte "Geçici Bakanlar Kurulu" oluşturulacak. Bu kabinede, vekil sayısının çokluğundan dolayı ağırlık AK Partili bakanlarda olacak. AK Parti´den Başbakan´ın yanı sıra 11 bakanın görev alması bekleniyor. Dünkü MYK´da bu detaylar da konuşuldu.

GENÇLERE ANLATILACAK

Seçim meydanlarında, 7 Haziran öncesini ve sonrası anlatılacak. Özellikle, 16 yıl sonra ilk kez koalisyon sürecine tanıklık eden genç kitleye, "tek parti" iktidarının getirileri ile "koalisyon"un götürüleri aktarılacak. 13 yılda sağlanan istikrar ile seçimden sonra 2.5 aylık dönemde oluşan tablonun farkına dikkat çekilecek.

DOĞU VE GÜNEYDOĞU´YA ÖZEL ÇALIŞMA

Milletvekili aday listelerinde hassas bir çalışma yapılacak. Üç dönemliklerin dönüşünün yanı sıra, bazı bölgelerde yeni yüzler listelere girecek. Özellikle Doğu ve Güneydoğu´ya özel çalışma yolda. Kürt oylarında son seçimde yaşanan düşüşü iyi analiz eden parti kurmayları, yeni seçimde, yeni listelerle bu kaybı telafi etmeyi hedefliyor.

13 YILLIK KAZANIMLAR KORUNACAK

Halen 62´nci Hükümet, iş başında. Seçim Hükümeti´nin kurulması öncesi ve sonrasında ekonomiden güvenliğe kadar 13 yıllık kazanımların ortadan kalkmasına hiçbir şekilde imkan verilmeyecek. Çalışmalar bu doğrultuda olacak.haber10