İL BAŞKANLARI

ERZURUMDA İL BAŞKANLARI NE İŞ YAPARLAR?

Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Meral Akşener yeni Parti mi kuruyor ?

Meral Akşener´in yeni parti kuracağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Akşener´e yakın kaynaklar ise iddiaları yalanladı.

Meral Akşener Yeni Parti´mi kuruyor ?

İhraç kararının iptali için mahkeme yolunu tutan Meral Akşener´in bundan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, yeni parti kurma girişimi için harekete geçtiği konuşuluyor.

AK Parti´den 2019´daki 3 seçim için öneri

AK Parti, 2019´da yapılması planlanan seçimlerin yeniden takvimlendirilmesini istiyor, CHP ve MHP de bu teklife sıcak bakıyor.

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli´ye duyulan Güven arttı.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yapılan Ankette MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye yönelik kanaatler olumlu yönde değişim gösterdi.

Ak Parti içerisindeki FETÖ´cüler

FETÖ´nün kullandığı ve MİT tarafında deşifre edilen "EAGLE ve BYLOCK" isimli kriptolu mesajlaşma uygulamasında Ak Partiden kimler var? İşte okuduğunuzda şok olacağınız o Ak Partililer ve bazı bürokrat FETÖ´cüler

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu´nun tweetini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos´ta İstanbul Yenikapı´da gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun tweetini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Aydemir Uzunderelilerle buluştu

Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, dün de Uzunderelilerle milli iradeye sahip çıkma mitingine katıldı.  • Cuma 18 ° / 4 ° Sağanak
  • Cumartesi 22 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 19 ° / 5 ° Fırtına

Ala: Sandıkları AK Parti oylarıyla doldurun

İçişleri eski Bakanı ve Ak Parti Erzurum Milletvekili adayı Efkan Ala, Narman ilçesinde miting düzenledi.

İçişleri eski Bakanı ve Ak Parti Erzurum Milletvekili adayı Efkan Ala, Narman ilçesinde miting düzenledi. Narmanlılar mitinge yoğun ilgi gösterdi. Ak Parti Narman İlçe Başkanı Zafer Ruşen`in selamlama konuşmasının ardından kürsüye gelen Narman Belediye Başkanı Ahmet Yücel İşleyen, Narman ilçesine yapılan yatırımların hepsinin Efkan Ala imzalı olduğunu söyledi.
Narman Kireçli Geçidi yolunun projelendirildiğini belirten Başkan İşleyen, "Sorunlarımız, sayın Bakanımızın katkılarıyla bir bir çözüme kavuşturuluyor. 7 Haziran`da Narman ilçesi olarak sandıklarımızda tek oy pusulası çıksın. Böylece Bakanımıza desteğimiz tam olsun." dedi.Daha sonra kürsüye gelen İçişleri eski Bakanı Erzurum Milletvekili adayı Efkan Ala, miting alanını dolduran kalabalığı selamladıktan sonra "Narmanlı kardeşlerim, bu alanı doldurduğunuz gibi sandıkları da Ak Parti oylarıyla doldurun. Bizim için bir oy`un bile önemi çok büyük. Sizlerin vermiş olduğu oylarla bizler gücümüze güç katacağız. Muhalefet ve dış güçlerin Türkiye üzerinde oynadıkları oyunlar karşısında daha dik durabilmemiz sizlerin vereceği desteğe bağlıdır. Bugün burada benim. Yarın başka bir Narmanlı kardeşim benim yerimde olabilir. Onun için bizleri bölmelerine, oyunlarına alet etmelerine izin vermeyin. 7 Haziran`da Türkiye`yi bölmek ve gelişmesine engel olmak isteyenlere dur, deyin." dedi.Çevre ilçelerden de yoğun bir katılımın yaşandığı miting sonrası muhtarlarla bir araya gelen Efkan Ala, sorunları dinledi. Ala, daha sonra seçim çalışmaları için Şekerli Mahallesine geçti.