Anahtar Kelimeler: 0
  • Pazar 19 ° / 5 ° Fırtına
  • Pazartesi 17 ° / 1 ° Fırtına
  • Salı 17 ° / -1 ° Güneşli

Ali Korkut, Bayramınızı Kutladı

Ali Korkut, Bayramınızı Kutladı

85267Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Korkut, milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, dargınların barıştığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade etti.

Başkan Korkut, ?Manevi ve milli günler, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının katmerleştiği, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel anlardır. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlar, taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlanmalı, özelikle bu günlerde birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız.

Ülkesi ve vatanı için canlarını veren şehitlerimizin ailelerinin, çocuklarının, kahraman gazilerimizin, yetimlerimizin her zaman yanında olan Aziz Milletimiz, kendine sığınan, yardıma ihtiyacı olan kim olursa olsun tarihte olduğu gibi günümüzde de sahip çıkacak, bayram sevincini onlarla birlikte paylaşıp birlik ve beraberliğimizi sonsuza dek muhafaza edecektir.Bu duygular içinde Saygıdeğer Erzurumlu Hemşehrilerimin ve tüm İslam Aleminin mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik ediyor; bayramın, başta ülkemiz ve gönül coğrafyamız olmak üzere İslam alemi ve insanlık için hakiki anlamda bir bayram sevincine dönüşmesini Cenab-ı Hak?tan niyaz ediyorum? dedi.