• Salı 0 ° / 0 ° Yok
  • Çarşamba 0 ° / 0 ° Yok
  • Perşembe 0 ° / 0 ° Yok

ANTALYA´DA YAŞAYAN DADAŞLAR SILA-İ RAHİM İÇİN GELDİKLERİ ERZURUM´DA DAVUL ZURNA İLE KARŞILANDI

Antalya Erzurumlu Dadaşlar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Oktay Çimoğlu yönetiminde 1.Geleneksel Antalya´dan Erzurum´a Sıla-i Rahim Etkinliklerine geldiler.

 

Antalya Erzurumlu Dadaşlar Kültür ve Dayanışma Derneği, Sıla-i Rahim programı kapsamında Antalya´daki Dadaşları Erzurum´a getirdi.

Program 16.8.2018 başladı. Erzurumlu Hemşerileri Antalya´dan gelen misafirlerini Davul Zurna eşliğinde büyük coşkuyla karşıladı.

Etkinlik tüm hızıyla devam ederken; Antalya Erzurum  Dadaşlar Derneği adına Başkanı Oktay Çimoğlu, konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: ?Bu yıl ilk defa düzenlediğimiz  memleketimize Sıla-i Rahim programı geçekleştirmekteyiz. Antalya´da bulunan hemşerilerimiz ve ailelerinin katılımıyla gerçekleştirilen programda Erzurum´un Kültürel ve doğal güzellikleriyle üyelerimizi buluşturmak istedik. Bundan sonra her yıl düzenlemeye çalışacağımız Sıla-i Rahim programıyla Antalya´dan memleketimize köprü kuracağız ayrıca katılımın üst düzeyde olduğunu her yıl daha da artmasını beklediklerin ifade etti ?