• Pazar 18.4 ° / 5.9 ° Açık hava
  • Pazartesi 20.7 ° / 7.6 ° Açık hava
  • Salı 19.2 ° / 7.8 ° Açık hava

AŞKALE ÇİMENTO TARAFINDAN SAMSUNDA ALINAN ÇİMENTO FABRİKASI

- AŞKALE ÇİMENTO TARAFINDAN SAMSUNDA ALINAN ÇİMENTO FABRİKASININ YENİLEME İŞİ LAFEN MADENCİLİK İSMİNDE BİR FİRMA TARAFINDAN YAPILDIĞI İDDİALARI VAR , BU İDDİALAR DOĞRU MU ?

- ERZURUM HAVAALANININ CAT3 STANDARDINA KAVUŞTURULAMAMASI VE PANDEMİ SÜRECİNDE ERZURUM SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİN ÇIKIŞININ , TEPKİSİNİN HİÇ DE  İÇ ACICI OLMADIĞINI GÖRDÜK 
- ERZURUM TİCARET VE SANAYİ ODASI , ERZURUM BORSASI , ERZURUM ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BIRAKIN ŞEHRİN SORUNLARINI KENDİ ÜYELERİNİN MAĞDURİYETLERİNİ BİLE DİLE GETİRMEKTEN İMTİNA ETTİLER.
- BU ŞEHİRDE BORSA BAŞKANLIĞI KOLTUĞUNU 30 YILA YAKIN DOLDURAN HAKKI HINISLIOĞLUNUN GİDİŞİ İLE YERİNE ERZURUM HALKI TARAFINDAN SEÇİLEN BORSA BAŞKANI HAKAN ORAL NE İŞ YAPIYOR ?
- YENİ BORSA BAŞKANI HAKAN ORAL HİÇBİRŞEY YAPMADAN BORSA BAŞKANLIĞINDA HAKKI HINISLIOĞLU KADAR OTURMAYIMI UMUT EDİYOR ?
- TİCARET ODASI BAŞKANI LÜTFÜ YÜCELİK'İN CAT3 STANDARDI İLE İLGİLİ , PANDEMİ SÜRECİ İLE İLGİLİ BİR FİKRİ BİR DÜŞÜNCESİ YOK MU ?
- LÜTFÜ YÜCELİK'İN OĞLU OLDUĞU BİLİNEN FATİH YÜCELİK'İN AŞKALE ÇİMENTODA ÜST DÜZEY YÖNETİCİ OLMASININ AŞKALE ÇİMENTOYA VE BU ŞEHRE FAYDASI NEDİR ?
- LÜTFÜ YÜCELİĞİN OĞLU FATİH YÜCELİK'İN AŞKALE ÇİMENTO VE BAĞLI ŞİRKETLERİNDEN KAÇ TANESİNDEN NE KADAR HUZUR HAKKI ALDIĞINI ERZURUM VE AŞKALE ÇİMENTO ORTAKLARI MERAK EDİYOR ?
- AŞKALE ÇİMENTO TARAFINDAN SAMSUNDA ALINAN ÇİMENTO FABRİKASININ YENİLEME İŞİ LAFEN MADENCİLİK İSMİNDE BİR FİRMA TARAFINDAN YAPILDIĞI İDDİALARI VAR , BU İDDİALAR DOĞRU MU ?
- LAFEN İNŞAAAT MADENCİLİĞİN ÇİMENTO FABRİKASI YENİLEME KONUSUNDA TECRÜBESİ NEDİR LAFEN FİRMASININ ORTAKLARI KİMLERDEN OLUŞUYOR ?