İL BAŞKANLARI

ERZURUMDA İL BAŞKANLARI NE İŞ YAPARLAR?

Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Meral Akşener yeni Parti mi kuruyor ?

Meral Akşener´in yeni parti kuracağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Akşener´e yakın kaynaklar ise iddiaları yalanladı.

Meral Akşener Yeni Parti´mi kuruyor ?

İhraç kararının iptali için mahkeme yolunu tutan Meral Akşener´in bundan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, yeni parti kurma girişimi için harekete geçtiği konuşuluyor.

AK Parti´den 2019´daki 3 seçim için öneri

AK Parti, 2019´da yapılması planlanan seçimlerin yeniden takvimlendirilmesini istiyor, CHP ve MHP de bu teklife sıcak bakıyor.

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli´ye duyulan Güven arttı.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yapılan Ankette MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye yönelik kanaatler olumlu yönde değişim gösterdi.

Ak Parti içerisindeki FETÖ´cüler

FETÖ´nün kullandığı ve MİT tarafında deşifre edilen "EAGLE ve BYLOCK" isimli kriptolu mesajlaşma uygulamasında Ak Partiden kimler var? İşte okuduğunuzda şok olacağınız o Ak Partililer ve bazı bürokrat FETÖ´cüler

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu´nun tweetini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos´ta İstanbul Yenikapı´da gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun tweetini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Aydemir Uzunderelilerle buluştu

Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, dün de Uzunderelilerle milli iradeye sahip çıkma mitingine katıldı.

FERİDUN EFENDİ FETÖ´NÜN DEĞİRMENİNE SU MU TAŞIYOR?

FERİDUN EFENDİ FETÖ´NÜN DEĞİRMENİNE SU MU TAŞIYOR?

O Tarih´e Dikkat !

MHP´de 9 Ekim´de olağan kurultay süreci resmen başlamış olacak ve o tarihten itibaren genel merkezin, ?olağan kurultay süreci?ni gerekçe göstererek talepleri yerine getirmeme hakkı bulunuyor.  • Perşembe 1 ° / -8 ° Bulutlu
  • Cuma 1 ° / -11 ° Güneşli
  • Cumartesi 2 ° / -11 ° Güneşli

Aydemir:Analarımızın duasına muhtacız

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ´Erzurum, görkemli tarihini Analara borçlu olan, şanlı mazisini Anaların yazdığı tek şehirdir´ dedi.

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ´Erzurum, görkemli tarihini Analara borçlu olan, şanlı mazisini Anaların yazdığı tek şehirdir´ dedi. 
COĞRAYAMIZIN ŞİFRESİ: ANA
Kara Fatmaların, Nenehatunların temsil ettiği manada Erzurum´un tarihi vizyonunu Anaların çizdiğini belirten Milletvekili Aydemir, ´Ana vasfını taşıyan aziz coğrafyamızın manevi şifresini oluşturan Erzurum, Nene Hatun anamızın önderi olduğu kutlu bir fedakarlığın eseridir. Bu sebeple Anneler Gününün Erzurum´daki manası bir başka özgünlük taşır´ vurgusunu yaptı.
EN BELİĞ TARİF
Hangi muazzez sıfat verilirse verilsin, annelerin ifade ettiği değeri yeterince karşılayamayacağının altını çizen Milletvekili Aydemir, ´Ruhumuz, özümüz olan analar için en bariz tanımlamayı emin bir ananın evladı olan Muhammed ül Emin, alemlere rahmet olarak gönderilmiş yüce peygamberimiz ´Cennet Anaların ayağı altındadır´ beliğ kaydıyla ortaya koymuştur. Ötesi yoktur.´ dedi.
ANAYASA VE ANADOLU
Şair Nabi Hazri´nin ´O solmuş, saralmış yaprak kimidir/Beli de bükülüp yumak kimidir/Çetine düştüm mü onu anıram/Anıram, sanıram kanatlanıram/ O menim arhamda bir dağ kimidir´ dizelerini hatırlatan Milletvekili Aydemir, ´Biz, özümüzü, benliğimizi kaydeden her şey ve unsura boşuna ana dememişiz. Şühedamızın uğruna can verme sırrına erdiği vatana Anadolu demişiz. Devlet iffeti, vahdeti ve rahmetinin ilkelerine Anayasa demişiz. " ifadelerini kullandı.
ANA HAKKI, ALLAH HAKKIDIR
Aydemir, ´Bizim inancımız, töremizde Annelere saygı yılın bir gününde değil, her an ve her dem esastır. Ana hakkı, hak divanında ilk hesabımızdır. Bir güne sığdırılmış Anneler günü, bizim inancımızdan kaynaklanan hürmeti ifadeden aciz kalır. Biz, daim ve daim analarımıza, onların dualarına, şefkatlerine muhtacız. Ana hakkını Allah hakkı olarak bilen bir milletin evladı olarak, başta şüheda anaları olmak üzere tüm annelerimizden helallik ve dua bekliyor, onların ismet, iffet ve izzetlerinden daim müstefid olmayı niyaz ediyoruz. Onlar var ki, varız.´ dedi.
ANA VE VATAN
Anneler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajının son bölümünde vatan ve ana gerçeğine atıfta bulunan Milletvekili Aydemir, ´Eğer analarımızca kabul buyrulursa, onları yine Nebi Hazri´nin şu dizeleriyle selamlamak isterim: ´Ana, Vatan deye biz göz açmışık/Vermişik bu aşka üreyimizi/Eziz anaları Vatan beslemiş/Ana da vetençün doğmuştur, bizi.. Allah´ın selamı Analarımızın üstüne olsun.´