İL BAŞKANLARI

ERZURUMDA İL BAŞKANLARI NE İŞ YAPARLAR?

Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Meral Akşener yeni Parti mi kuruyor ?

Meral Akşener´in yeni parti kuracağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Akşener´e yakın kaynaklar ise iddiaları yalanladı.

Meral Akşener Yeni Parti´mi kuruyor ?

İhraç kararının iptali için mahkeme yolunu tutan Meral Akşener´in bundan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, yeni parti kurma girişimi için harekete geçtiği konuşuluyor.

AK Parti´den 2019´daki 3 seçim için öneri

AK Parti, 2019´da yapılması planlanan seçimlerin yeniden takvimlendirilmesini istiyor, CHP ve MHP de bu teklife sıcak bakıyor.

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli´ye duyulan Güven arttı.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yapılan Ankette MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye yönelik kanaatler olumlu yönde değişim gösterdi.

Ak Parti içerisindeki FETÖ´cüler

FETÖ´nün kullandığı ve MİT tarafında deşifre edilen "EAGLE ve BYLOCK" isimli kriptolu mesajlaşma uygulamasında Ak Partiden kimler var? İşte okuduğunuzda şok olacağınız o Ak Partililer ve bazı bürokrat FETÖ´cüler

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu´nun tweetini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos´ta İstanbul Yenikapı´da gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun tweetini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Aydemir Uzunderelilerle buluştu

Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, dün de Uzunderelilerle milli iradeye sahip çıkma mitingine katıldı.

FERİDUN EFENDİ FETÖ´NÜN DEĞİRMENİNE SU MU TAŞIYOR?

FERİDUN EFENDİ FETÖ´NÜN DEĞİRMENİNE SU MU TAŞIYOR?

O Tarih´e Dikkat !

MHP´de 9 Ekim´de olağan kurultay süreci resmen başlamış olacak ve o tarihten itibaren genel merkezin, ?olağan kurultay süreci?ni gerekçe göstererek talepleri yerine getirmeme hakkı bulunuyor.  • Salı 10 ° / 2 ° Bulutlu
  • Çarşamba 10 ° / 1 ° Bulutlu
  • Perşembe 14 ° / 0 ° Parçalı bulutlu

Aydemir, Din Görevlilerini Ziyaret Etti

Aydemir, "camileri imam hatipsiz, minareleri ezansız bırakmak isteyen, kıblesini şaşırmışlara ne halk izin verir, ne hak ruhsat verir.? dedi.

Manevi değerleri musalla taşı önünde hatırlayanların, milletin manevi değerlerini hakir gördüğünü kaydeden Aydemir, "camileri imam hatipsiz, minareleri ezansız bırakmak isteyen, kıblesini şaşırmışlara ne halk izin verir, ne hak ruhsat verir." dedi.

AYDEMİR DİN GÖREVLİLERİNİN KONUĞUYDU
AK Parti Milletvekili adayı İbrahim Aydemir, Diyanet ve Vakıf Çalışanları Sendikası`nı ziyaret etti. Vakıf Yönetim Kurulu üyeleriyle istişarelerde bulunan Aydemir, bazı siyasi partilerce Diyanet işleri Başkanlığının kapatılacağı yolundaki söylemleri hatırlatarak, `Maneviyatımızı temsil eden, değerlerimizin adresi olan Diyanet işleri Başkanlığı iftiharımızdır. Ona ne dil uzatmaya, ne de kapatmaya kimsenin gücü yeter. Bu millet ortak değer adresi olan bu güzide kurumun bekçisidir` dedi.

YAPTIKLARI AYAKLARINA DOLAŞACAK
Diyanet işleri bünyesinde hizmet veren müftüler, imam hatipler, müezzin ve kayyumlar, vaizler, Kuran Kursu eğitimcilerinin, Türk Milletinin yürek ve dimağını birleştirdiği manevi değerlerde bazında ufuk oluşturduklarını söyleyen Aydemir, `Ezanı Türkçeleştiren, milletin mukaddesatını reddeden zihniyetin bugünkü temsilcileri 1940`lardaki senaryoyu yeniden sahnelemek peşinde. Din görevlilerini yıllarca çileye, zorluklara mahkum eden, bu değerli zümreyi gelir seviyesi bakımından da yokluğu reva görenler, kıblesini değiştirip mihrabını Taksimleştirenler, karşılarında, AK Davanın erlerini buldular ve bulacaklar. Onların cürmü kendilerinin ayağına dolaşacak yine.` diye konuştu.

MUSALLA TAŞI VURGUSU
Manevi değerleri musalla taşı önünde hatırlayanların, milletin manevi değerlerini hakir gördüğünü kaydeden Aydemir, camileri imamhatipsiz, minareleri ezansız bırakmak isteyen, kıblesini şaşırmışlara ne halk izin verir, ne hak ruhsat verir. Bu yüce halkın imanı, bu aziz halkın feraset ve izanı onların kötü niyetleri önünde bir set, yıkılmaz bir kaledir. AK Partinin ifade ettiği dava işte bu yüce halkın davasıdır." ifadelerini kullandı.

ONLAR HALK İNDİNDE ZELİL OLACAKLAR
28 şubat kararlarıyla, halkın inancına ipotek konulduğunu, bu kararların altında milliyetçi ve mukaddesatçı kesilenlerin de onay ve imzası bulunduğunu vurgulayan Aydemir, `Bu halkın önünde milliyetçi, mukaddesatçı kesilenler, önce 28 şubatın hesabını vermeli. Camilerle Müslümanların arasına girenler, inananları fişletip kamudan dışlatanlar, başörtüyü suç halinde getirerek bir algı operasyonunu hayata geçirenler halk indinde de, hak indinde de zelil olacaklardır. Yüzlerindeki bu kara lekeyi hiçbir siyasi makam ya da alkış silemez. Bu güruh, bir iman kalası halinde olan halktan da 7 haziranda ruhsat alamayacaktır.` dedi.

DİN GÖREVLİLERİ GÖNÜL MAHFİLİMİZDE
Din görevlilerinin mesai mefhumu dinlemeden 24 saat halka hizmet verdiğini, doğumdan ölüme, düğünden sünnete kadar hayata dair her safhada halkın yanında yer aldıklarını hatırlatan Aydemir, `Mihraplarda öncümüz olan, minberde efkarımızı aydınlatan, kürsüde irşadımıza hizmet edenler bu halkın gönül mahfillerindedir. Biz buraya oyunuzu istemek için değil, dualarınıza mazhar olmaya geldik.` kaydını düştü.