Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Palandöken´de turizm zirvesi

Kafe 25´te düzenlenen toplantıda kış sezonu ve şehrin turizmi masaya yatırıldı

Başkan Sekmen Büyükşehir´in faaliyetlerini anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,?Türkiye´yi nihai hedefimiz 2023´e taşıyacak olan partimiz, ileri demokrasi, insani kalkınma, güçlü ekonomi ve öncü ülke hedeflerini tek tek hayata geçirerek yirmi birinci asra AK mührünü vurmuştur´´ dedi.

5 sınav mercek altına alındı

FETÖ´cü Jandarma Yüzbaşı C.Ç.´nin itirafları sonrasında yüz binlerce kişiyi etkileyecek 5 sınav daha mercek altına alındı.

Başkan Orhan Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını anlattı:

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını ve projelerini paylaştı.

Emeklilerin Ocak zamları netleşmeye başladı

13 milyon emeklinin Ocak zamları netleşmeye başladı. Zam oranı 3 Ocak´ta Türkiye İstatistik Kurumu´nun enflasyon verilerinin açıklamasıyla belli olacak.

35 İl´de FETÖ Operasyonu

İstanbul Emniyeti´nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 166 kişinin yakalanması için 35 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Sınavsız Memur alımları başladı

KPSS´siz Memur alımları başladı.Bu kurumlara başvurmak için en az lise mezunu olmak yeterli.Alımlar ne zaman yapılacak ? tüm ayrıntılarıyla Anadoluhaber´de

HSYK´da yeni ihraçlar kimler ihraç edildi ?

15 Temmuz´dan bu yana ihraç edilen hakim ve savcı sayısı 3 bin 456 oldu.HSYK Genel Kurulu, FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan 66 hakim ve savcıyı daha meslekten ihraç etti.

Memurların beklediği haber maaşlar belli oldu

Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla maaşlar 79 ile 285 lira arasında artacak. Ayrıca enflasyon farkı ihtimali de var.

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Emekli olmak isteyenleri ilgilendiriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek ´Krediyle Emeklilik Protokolü´nü imzaladı. Borçlu vatandaşlara emeklilik imkanı getiren düzenlemeden yararlanmak için son gün 31 Ekim.

2.El Telefon alırken Dikkat !

İkinci El Telefon alacaklar Dikkat ! İkinci el telefonlarda FETÖ tehlikesinin olduğu ortaya çıktı.

Bakan Albayrak´tan Çağrı merkezi müjdesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 2 bin 400 kişiye istihdam sağlayacak olan 9 çağrı merkezinin ekim ayından sonra iki ay içinde açılacağı müjdesini verdi.

Bakan Müezzinoğlu´ndan Taşeron işçileri ilgilendiren açıklama

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Taşeron işçilere yönelik değerlendirmelerde bulundu.Anahtar Kelimeler: Aziziye Şantiyeye döndü
  • Cuma 0 ° / -8 ° Kar yağışı
  • Cumartesi -3 ° / -10 ° Kar yağışı
  • Pazar -3 ° / -10 ° Hafif kar - Sağanak

Aziziye Şantiyeye döndü

Aziziye Belediyesi bu yaz sezonunda ilçeyi şantiyeye çevirdi. İlçede kentsel dönüşüm projesi kapsamında TOKİ konutları yükseliyor, park, bahçe, asfalt, kaldırım ve yol çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Erzurum´un Aziziye ilçesinde adeta hizmet rüzgarı esiyor. İlçeyi şantiyeye çeviren belediye, yol ve kaldırım çalışmalarını tam gaz sürdürürken, bir yandan yeni parklar inşa ediyor, diğer yandan mevcut parklarda peyzaj çalışmaları yaparak halkın hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Ilıca´nın merkezinde yeni konutlar yükseliyor, Yeşil Mahalle´de yıkım çalışması, Ilıca Bahçelievler ile Dadaşkent 200 Evler Bölgesi´nin de kentsel dönüşüm kapsamına 
alınması noktasında girişimler devam ediyor. 
 
HİZMET RÜZGARI ESİYOR
 
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, verimli bir çalışma sezonu geçirdiklerini ifade ederek, gerek Dadaşkent´te ve gerekse Ilıca´da hizmet rüzgarı estirildiğini, ilçenin her tarafının şantiyeye dönüştürüldüğünü söyledi. Çalışmaları belediyedeki teknik ekibiyle birlikte sürekli yerinde takip eden Başkan Orhan, muhtarlar ve mahalle sakinleriyle de istişare ederek hizmetlere yön veriyor.Ilıca´da yapımına başlanan 380 konut 114 işyeri ve bir cami inşaatının devam ettiğini ve söz konusu 
projenin Ilıca´nın çehresini değiştireceğini kaydeden Başkan Orhan, bu projeyle aynı zamanda ilçede kentsel dönüşümün hız kazanacağını belirtti. Yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarının da aralıksız sürdüğünü ifade eden Başkan Orhan, "İlçe belediyesi olarak bizim ara sokaklarda ve Büyükşehir Belediyemizin de ana arterlerde yaptığı yol ve kaldırım çalışmalarıyla ilçemizde rutin belediyecilik hizmetleri de hız kesmeden devam ediyor. Cadde ve sokaklarımız yeni bir çehreye bürünüyor, ilçemiz örnek bir yaşam merkezi haline geliyor." diye konuştu.
 
YENİ PARKLAR HİZMETE AÇILIYOR
 
İlçede halkın boş zamanlarını geçireceği, günün yorgunluk ve stresini atacağı, çocukların oyun oynayacağı yeni yaşam alanları oluşturduklarının da altını çizen Başkan Orhan, ilçede üç yeni park yapılırken, eski iki parkta da peyzaj çalışmalarının devam ettiğini, çok kısa bir sürede sözkonusu parkların tam donanımlı olarak tamamlanarak halkın istifadesine sunulacağını ifade etti.
 
ÖRNEK YAŞAM MERKEZİ HAMLESİ?
 
Aziziye´yi örnek bir yaşam merkezi haline getirmekte kararlı olduklarına vurgu yapan Başkan Orhan,şunları söyledi: "Ilıca ve Dadaşkent ile birlikte 69 mahalle statüsündeki köyümüze hizmet seferberliği başlatmış durumdayız. Kentsel dönüşüm, park, bahçe, yol, asfalt ve kaldırım çalışmalarımızın yanısıra köylerimizin ihtiyaçlarına binaen köy konağı, imamevi ve wc gibi eksikleri giderme noktasında çalışmalarımız sürüyor. Verimli bir çalışma sezonu geçiriyoruz. Hedefimiz Ilıca´yı turizm, Dadaşkent´i örnek bir yaşam merkezi ve Aziziyemizi merkez mahalleleriyle, köyleriyle kalkınmış, Erzurum´un parmakla gösterilen örnek bir ilçesi haline getirmek. Bu hedef doğrultusunda Büyükşehir Belediyemizle el ele çalışıyoruz. Halkımızla kurduğumuz gönül köprüsü sayesinde hedefe yürüyoruz. Onların duası ve desteğiyle başarıyoruz. Hizmetin en güzeline layık olan hemşehrilerimize layık oldukları hizmetin en mükemmelini sunmak için seferber olmuş durumdayız."