İL BAŞKANLARI

ERZURUMDA İL BAŞKANLARI NE İŞ YAPARLAR?

Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Meral Akşener yeni Parti mi kuruyor ?

Meral Akşener´in yeni parti kuracağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Akşener´e yakın kaynaklar ise iddiaları yalanladı.

Meral Akşener Yeni Parti´mi kuruyor ?

İhraç kararının iptali için mahkeme yolunu tutan Meral Akşener´in bundan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, yeni parti kurma girişimi için harekete geçtiği konuşuluyor.

AK Parti´den 2019´daki 3 seçim için öneri

AK Parti, 2019´da yapılması planlanan seçimlerin yeniden takvimlendirilmesini istiyor, CHP ve MHP de bu teklife sıcak bakıyor.

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli´ye duyulan Güven arttı.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yapılan Ankette MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye yönelik kanaatler olumlu yönde değişim gösterdi.

Ak Parti içerisindeki FETÖ´cüler

FETÖ´nün kullandığı ve MİT tarafında deşifre edilen "EAGLE ve BYLOCK" isimli kriptolu mesajlaşma uygulamasında Ak Partiden kimler var? İşte okuduğunuzda şok olacağınız o Ak Partililer ve bazı bürokrat FETÖ´cüler

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu´nun tweetini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos´ta İstanbul Yenikapı´da gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun tweetini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Aydemir Uzunderelilerle buluştu

Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, dün de Uzunderelilerle milli iradeye sahip çıkma mitingine katıldı.  • Perşembe 18.3 ° / 7.6 ° Dağınık bulutlar
  • Cuma 19.2 ° / 5.6 ° Dağınık bulutlar
  • Cumartesi 18.2 ° / 6 ° Açık hava

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli,açıklamasında MHP´ nin Hükümetin arkasında sağlamca duracağını ve her türlü manevi desteği eksiksiz vereceğini söyledi.

 

Terör örgütlerine destek veren ABD´yi de eleştiren Devlet Bahçeli,´´ Bugüne kadar PYD´yi en fazla şımartan ve ön açan ABD´dir. Terör örgütü doğuda kalsa ne olacak batıda dursa ne çıkacaktır. Terör her yerde terördür. 

 

ABD´nin PYD için çırpınması art niyetliliktir. Açık şekilde kullanmaktadır´´ dedi.

 

İşte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelinin açıklamalarından satırbaşları:

 

Terör örgütleri cinayet nöbetinde birbiriyle yarışıyor.

 

Türkiye´nin güvenliğini korumak için yapılan askeri müdahale yerindedir. IŞİD´den boşalan alana PYD´nin geçmesine müsaade edilemez.

 

Bugüne kadar PYD´yi en fazla şımartan ve ön açan ABD´dir. Terör örgütü doğuda kalsa ne olacak batıda dursa ne çıkacaktır. Terör her yerde terördür. 

 

ABD´nin PYD için çırpınması art niyetliliktir. Açık şekilde kullanmaktadır. ABD, PYD ve PKK´yı çok açık şekilde arkalamakta ve kullanmakta, bu katillerin yardımıyla Ortadoğu haritasını çizmeyi arzulamaktadır. ABD´nin PYD-PKK´ya bakışı da hastalıklıdır.

 

DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

 

MHP, her türlü manevi desteği eksiksiz verecek hükümetin arkasında sağlamca duracaktır.

 

Terör örgütleri tamamıyla tasfiye edilmelidir. Vakit, terörü bitirme vaktidir. Kahramanlarıma diyorum ki ne kadar terör örgütü varsa gidin vurun. Biz yanınızdayız.

 

Türkiye´nin derhal milli huzur ve barış ortamını temin etmesi şarttır. Yeni mağdurlar üretmek yanlıştır. Onarım ve toparlanma sürecine herkes ortak olmalıdır.

 

Türk millet egemenliğini göz bebeği gibi koruyacaktır. Kuruluş ruhundan ayrılmayacaktır. Türkiye´yi yaşatma görevimizi ihlal ve ihmal etmeyeceğiz. Türkiye hiç böyle bir döneme şahit olmamıştır. Sonuçta Allah muhafaza bölünmemiz sağlanacak son yurdumuz ateşe verilecektir. Çok şükür 15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.