G-4SVPJCLT0J ANADOLUHABER

Bakan Güllüce, Erzurum`da temel atma törenine katıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Erzurum`da Kentsel Dönüşüm Projesi`nin temel atma törenine katıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Erzurum`da Kentsel Dönüşüm Projesi`nin temel atma törenine katıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, Yakutiye ilçesi sınırlarında Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilecek `Şehitler Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi`nin temel atma törenine katıldı. Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak`ın açılış konuşmasıyla başlayan törende Efkan Ala `Yeni Türkiye`ye dikkat çekerek, "Yeni Türkiye`nin önünde durmak demek herkesin kazanacağı bir düzenin önünde durmak demektir" dedi.

Efkan Ala, "Yeni Türkiye yenileşme demek. Burayı biz kentsel dönüşüme tabi tutuyoruz. Yeni Türkiye ile o kadar uyuşuyor ki. Yeni Türkiye demek herkesin kazanması demek. Herkes kazanacak, kimse mağdur olmayacak. Önümüze çıkmaya çalışanlara biz işte bundan itiraz ediyoruz. Yeni Türkiye`nin önünde durmak demek herkesin kazanacağı bir düzenin önünde durmak demek. Buna engel olmaya çalışıyorlar muhalefetiyle. 78 milyon Türkiyeli buna fırsat vermeyecek" diye konuştu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce de Erzurum`un kentsel dönüşüm kapsamında hükümetten yeterli desteği gördüğünü ifade ederek, gelişen Türkiye için çalıştıklarını kaydetti.

Bakan Güllüce ve beraberindekiler daha sonra temel atmayı gerçekleştirerek alanı gezdiler. Güllüce, temel atma töreninin ardından Erzurum Büyükşehir Belediyesi`ni ziyaret etti.Yıldırım;Terörle mücadelede geri adım yok

Başbakan Binali Yıldırım, "Terörle mücadelemizde kararlılığımız aynen devam ediyor.

2017´de Tatiller hangi güne denk gelecek ?

2016 yılında uzun bayram tatilleri ile rahat bir yaz dönemi geçiren vatandaşı, 2017 yılında daha fazla mesai saati bekliyor.

Bu Haber SGK Borcu olanları ilgilendiriyor

Resmi Gazete´de yayımlanarak yürürlüğe giren af yasası Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) alacaklarının yeniden yapılandırmasına ilişkin önemli maddeler içeriyor.

FETÖ elebaşı Gülen: Pişman değilim .

15 Temmuz darbe girişiminin mimarı, terör örgütü FETÖ´nün elebaşı Fetullah Gülen, örgütün faaliyetleri için, "Bu bağımsız olmanın bedeli olarak tanımlanabilir. Ben pişman değilim" dedi.

İş kurmak isteyen gençlere müjde

Hükümet Gençleri iş sahibi yapmak için kolları sıvadı.

Korgeneral Zekai Aksakallı aşiret liderleri ile görüştü

15 Temmuz´un kaderini değiştiren Dadaş komutan Zekai Aksakallı, Cerablus´ta ÖSO komutanları ve aşiret liderleriyle bir araya geldi

TSK´dan Cerablus açıklaması

Suriye´nin Cerablus şehrine yapılan Fırat Kalkanı Operasyonu ile ilgili TSK´dan açıklama geldi.

Türkiye Cerablus´a girdi

Terör örgütü DAEŞ´in Suriye topraklarından Türkiye ile doğrudan temas kurduğu son nokta olan Cerablus´a gece saatlerinde bordo bereli özel kuvvetler girdi, harekatı Zekai Aksakallı yönetiyor.

Bakan Ala´dan İstihbarat açıklaması

Bakan Ala Hükümet olarak İstihbarat teşkilatlarının yeniden yapılanması konusunda bir çalışma yürütüyoruz dedi.

Teröristbaşı Gülen´in doğduğu ev umumi tuvalet yapılacak

FETÖ terör örgütünün başı Fetullah Gülen´in Erzurum´daki doğduğu evin umumi tuvalet yapılacağı öğrenildi.

Meclis´te büyük tasfiye! Açığa alındılar

Meclis´te FETÖ operasyonu devam ediyor. Genel sekreter yardımcıları ve daire başkanları olmak üzere 30 yönetici açığa alındı.

RTÜK´ten flaş karar

RTÜK, darbe girişiminde bulunan FETÖ ile ilişkili olan radyo ve televizyon kuruluşlarını kapattı.

  • Pazar 13.9 ° / 6.2 ° Orta kuvvetli yağmurlu
  • Pazartesi 19.1 ° / 5.8 ° Şiddetli yağmurlu
  • Salı 19.9 ° / 7.3 ° Düzensiz Yağmur Mümkün