Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Palandöken´de turizm zirvesi

Kafe 25´te düzenlenen toplantıda kış sezonu ve şehrin turizmi masaya yatırıldı

Başkan Sekmen Büyükşehir´in faaliyetlerini anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,?Türkiye´yi nihai hedefimiz 2023´e taşıyacak olan partimiz, ileri demokrasi, insani kalkınma, güçlü ekonomi ve öncü ülke hedeflerini tek tek hayata geçirerek yirmi birinci asra AK mührünü vurmuştur´´ dedi.

5 sınav mercek altına alındı

FETÖ´cü Jandarma Yüzbaşı C.Ç.´nin itirafları sonrasında yüz binlerce kişiyi etkileyecek 5 sınav daha mercek altına alındı.

Başkan Orhan Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını anlattı:

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını ve projelerini paylaştı.

Emeklilerin Ocak zamları netleşmeye başladı

13 milyon emeklinin Ocak zamları netleşmeye başladı. Zam oranı 3 Ocak´ta Türkiye İstatistik Kurumu´nun enflasyon verilerinin açıklamasıyla belli olacak.

35 İl´de FETÖ Operasyonu

İstanbul Emniyeti´nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 166 kişinin yakalanması için 35 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Sınavsız Memur alımları başladı

KPSS´siz Memur alımları başladı.Bu kurumlara başvurmak için en az lise mezunu olmak yeterli.Alımlar ne zaman yapılacak ? tüm ayrıntılarıyla Anadoluhaber´de

HSYK´da yeni ihraçlar kimler ihraç edildi ?

15 Temmuz´dan bu yana ihraç edilen hakim ve savcı sayısı 3 bin 456 oldu.HSYK Genel Kurulu, FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan 66 hakim ve savcıyı daha meslekten ihraç etti.

Memurların beklediği haber maaşlar belli oldu

Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla maaşlar 79 ile 285 lira arasında artacak. Ayrıca enflasyon farkı ihtimali de var.

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Emekli olmak isteyenleri ilgilendiriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek ´Krediyle Emeklilik Protokolü´nü imzaladı. Borçlu vatandaşlara emeklilik imkanı getiren düzenlemeden yararlanmak için son gün 31 Ekim.

2.El Telefon alırken Dikkat !

İkinci El Telefon alacaklar Dikkat ! İkinci el telefonlarda FETÖ tehlikesinin olduğu ortaya çıktı.

Bakan Albayrak´tan Çağrı merkezi müjdesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 2 bin 400 kişiye istihdam sağlayacak olan 9 çağrı merkezinin ekim ayından sonra iki ay içinde açılacağı müjdesini verdi.

Bakan Müezzinoğlu´ndan Taşeron işçileri ilgilendiren açıklama

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Taşeron işçilere yönelik değerlendirmelerde bulundu.  • Pazartesi 1 ° / -9 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 0 ° / -10 ° Hafif kar - Sağanak
  • Çarşamba -1 ° / -11 ° Parçalı bulutlu

Başbakan`dan şoförlere ÖTV müjdesi

Başbakan`dan şoförlere ÖTV müjdesi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Kongre Merkezi'nde düzenlenen şoför esnafıyla olan buluşmasında, Ticari taksi, hatlı minibüs ve özel halk otobüsünüzü 2016 yılı sonuna kadar yenilerseniz ÖTV'nizi biz ödeyeceğiz.” dedi.

Başbakan Davutoğlu; ticari taksi, minibüs, servis araçları ve halk otobüslerinin 2016 yılı sonuna kadar yenilenmesi durumunda ÖTV`nin devlet tarafından karşılanacağını açıkladı.

 

Başbakan Ahmet Davutoğlu, ATO Kongre Merkezi`nde şoför esnafı ile buluştu. Burada bir konuşma yapan Davutoğlu, şoför esnafına müjdeleri sıraladı.

 

Davutoğlu, ticari taksi, hatlı minibüs, servis aracı, özel halk otobüslerinin 2016 yılı sonuna kadar yenilenmesi durumunda ÖTV`nin devlet tarafından karşılanacağını söyledi.

 

Uygulamanın 2016 yılı sonuna kadar geçerli olacağını belirten Davutoğlu, "Yani bir seferliğine değil, 2016 sonuna kadar yenilemeniz halinde ÖTV`niz bizden. Son teknolojiyle donanmış, güvenli, konforlu araçlarda hizmet vereceksiniz, araç stoğunun yenilenmesiyle vatandaşlarımız da bu konfordan istifade edecekler" diye konuştu.

 

Başbakan, şoförlerin can güvenliğine yönelik olarak da araçlara takılacak kamera ve GPS cihazlarının bedelinin vergiden düşürüleceğini açıkladı.

"Temiz düzenli ve sağlıklı dinlenme yerleri"nin de sektörde yayılması için yerel yönetimlere destek verileceğini belirten Davutoğlu, metro ve raylı sistem güzergahlarında servis araçlarının kaldırılacağı iddiasını ise yalanladı.

Haber 10