ÖMER ÇOMAKLI GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Avrasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan İnan, Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı´yı makamında ziyaret etti.

Çomaklı Gazetecilerle biraraya geldi.

Atatürk Üniversitesi Yeni Rektörü Prof.Dr.Ömer Çomaklı Erzurum Basını ile tanıştı

MEB´de FETÖ temizliği sona yaklaştı

Milli Eğitim Bakanlığı´nda yapılan FETÖ operasyonunda sona yaklaşıldı. FETÖ soruşturması kapsamında kamuda 80 bine yakın memur açığa alınırken, MEB´de açığa alınan kişi sayısı 43 bini aştı.

Atatürk Üniversitesinde 93 Personel açığa alındı

Üniversitelerde FETO Operasyonları sürüyor

Erzurum´un Rektörü belli oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rektör ataması yaptı.Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne Prof.Dr.Ömer Çomaklı´yı atadı.

MEB´den Dershane kararı...

Milli Eğitim Bakanlığı´nın aldığı karar doğrultusunda özel öğretim kurumları sadece bir bilim dalında hizmet verebilecek.

7 akademisyen açığa alındı...

FETÖ terör örgütü soruşturması kapsamında Atatürk Üniversitesi´nde operasyonlar devam ediyor.

Başkan Orhan´dan TEOG Birincisine hediye

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Orta Okulu´nda düzenlenen karne törenine katıldı.

Başkan Orhan Öğrencilerle bir araya geldi

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçede eğitim öğretim hayatını sürdüren Özel Bilge Koleji öğrencileriyle bir araya geldi.

Yeminli ve üniversiteli emlakçı dönemi başlıyor

Emlak Müşavirliği Yasası ile birlikte emlakçılar üniversite mezunu olacak ve mesleğe yemin ederek adım atacak.

Bakan Avcı´dan Sekmen´e Eğitim teşekkürü

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Erzurum´da milli eğitim ve öğretime sunduğu katkıdan ötürü Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´e Başkent´ten teşekkür belgesi gönderdi.

  • Perşembe 30.9 ° / 14.3 ° Açık hava
  • Cuma 34.2 ° / 15.9 ° Açık hava
  • Cumartesi 35 ° / 16.1 ° Açık hava

Başkan Orhan Öğrencilerle bir araya geldi

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçede eğitim öğretim hayatını sürdüren Özel Bilge Koleji öğrencileriyle bir araya geldi.

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçede eğitim öğretim hayatını sürdüren Özel Bilge Koleji öğrencileriyle bir araya geldi. Kurucu Müdür Abdullah Samancı ve öğretmenleri ile birlikte Başkan Orhan´ı ziyaret eden öğrenciler, belediye konferans salonunda Başkan Orhan´la söyleşide bulundular. 
Türkiye´nin en genç belediye başkanlarından birisi olan Başkan Orhan, ilçede yaptığı çalışmalar, hedeflenen projeler ile çocuklara ve gençlere yönelik yapacağı çalışmalarla ilgili bilgi verdi. İlçenin stratejik öneminin yanı sıra, barındırdığı potansiyeller ile ilgili de öğrencileri bilgilendiren Başkan Orhan, hizmette vatandaş memnuniyetini esas alan yönetim anlayışıyla hareket ettiklerini ve hizmet vizyonunu ?Önce İnsan´ ilkesiyle oluşturduğunu söyledi.
Daha sonra öğrencilerin ve öğretmelerin sorularına içtenlikle cevap veren Başkan Orhan, bazı tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmedi. Öğrencilerden iyi bir eğitim almalarını ve kendilerini iyi yetiştirmelerini isteyen Başkan Orhan, ?Ülkemizin düşünen, üreten ve araştıran beyinlere ihtiyacı var. Ben burada kısacık sohbetimizde her birinizin gözlerindeki ışıltıyı gördüm. Sizlere bir yönetici olarak tavsiyem, kendinizi çok iyi yetiştirin, çok çalışın. Kariyer planınızı çok iyi yaparak, iyi bir üniversiteyle eğitim hayatınızı taçlandırın. Ondan sonra zaten hayalinizdeki mesleğe ulaşabilirsiniz.? ifadelerini kullandı.
Kurucu Müdür Abdullah Samancı, Başkan Orhan´a samimi söyleşi için öğrencileri adına teşekkür ederken, program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.