Anahtar Kelimeler: Başkan Orhan kapı iftar
  • Pazartesi 14.9 ° / 3.1 ° Dağınık bulutlar
  • Salı 12.2 ° / 1 ° Dağınık bulutlar
  • Çarşamba 10.4 ° / -1.2 ° Bulutlar

Başkan Orhan´dan çat kapı iftar

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, çat kapı iftar programı geleneğini sürdürüyor.

AK Parti Aziziye İlçe Başkanı Gürbüz Keleş ve Kadın Kolları Başkanı Mualla Turan Saykal ile birlikte Dadaşkent Selçuklu Mahallesi´nde ikamet eden 5 çocuklu Genç ailesinin evine konuk oldu. Baba Ali İhsan ve Genç ailesiyle ile bir süre sohbet eden Başkan Orhan, huzur, mağfiret ve bereket iklimi mübarek ramazan ayında çat kapı iftar geleneğini bu yıl da sürdürdüğünü söyledi. İlçe Başkanı Keleş ve Kadın Kolları Başkanı Saykal ile birlikte Genç ailesiyle iftar açan Başkan Orhan, ramazan ayının manevi hazzını hemşehrileriyle paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ramazan ayının Erzurum´da bir başka güzel olduğunun altını çizen Başkan Orhan, ?Görev süremizde dördüncü ramazan ayını yaşıyoruz. Dört yıldır gelenek haline getirdiğimiz iftar programlarımızı bu yıl da devam ettiriyoruz. Huzur ve bereket ayını hemşehrilerimizle hasbihal ederek geçiriyoruz. İftar ve teravih programlarıyla ramazanı dolu dolu yaşıyor, çat kapı ziyaretlerde hemşehrilerimizle iftar sofrasını paylaşıyoruz. Bizlere kapılarını, gönüllerini ve sofralarını açan, bizimle ekmeğini paylaşan kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.? dedi.

Başkan Orhan, çat kapı iftar ziyaretlerinin ramazan ayı boyunca süreceğini de sözlerine ekledi.

Ali İhsan Genç de, Başkan Orhan, İlçe Başkanı Keleş ve Kadın Kolları Başkanı Saykal´a iftar sofralarına konuk oldukları için teşekkür etti.