Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Palandöken´de turizm zirvesi

Kafe 25´te düzenlenen toplantıda kış sezonu ve şehrin turizmi masaya yatırıldı

Başkan Sekmen Büyükşehir´in faaliyetlerini anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,?Türkiye´yi nihai hedefimiz 2023´e taşıyacak olan partimiz, ileri demokrasi, insani kalkınma, güçlü ekonomi ve öncü ülke hedeflerini tek tek hayata geçirerek yirmi birinci asra AK mührünü vurmuştur´´ dedi.

5 sınav mercek altına alındı

FETÖ´cü Jandarma Yüzbaşı C.Ç.´nin itirafları sonrasında yüz binlerce kişiyi etkileyecek 5 sınav daha mercek altına alındı.

Başkan Orhan Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını anlattı:

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını ve projelerini paylaştı.

Emeklilerin Ocak zamları netleşmeye başladı

13 milyon emeklinin Ocak zamları netleşmeye başladı. Zam oranı 3 Ocak´ta Türkiye İstatistik Kurumu´nun enflasyon verilerinin açıklamasıyla belli olacak.

35 İl´de FETÖ Operasyonu

İstanbul Emniyeti´nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 166 kişinin yakalanması için 35 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Sınavsız Memur alımları başladı

KPSS´siz Memur alımları başladı.Bu kurumlara başvurmak için en az lise mezunu olmak yeterli.Alımlar ne zaman yapılacak ? tüm ayrıntılarıyla Anadoluhaber´de

HSYK´da yeni ihraçlar kimler ihraç edildi ?

15 Temmuz´dan bu yana ihraç edilen hakim ve savcı sayısı 3 bin 456 oldu.HSYK Genel Kurulu, FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan 66 hakim ve savcıyı daha meslekten ihraç etti.

Memurların beklediği haber maaşlar belli oldu

Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla maaşlar 79 ile 285 lira arasında artacak. Ayrıca enflasyon farkı ihtimali de var.

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Emekli olmak isteyenleri ilgilendiriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek ´Krediyle Emeklilik Protokolü´nü imzaladı. Borçlu vatandaşlara emeklilik imkanı getiren düzenlemeden yararlanmak için son gün 31 Ekim.

2.El Telefon alırken Dikkat !

İkinci El Telefon alacaklar Dikkat ! İkinci el telefonlarda FETÖ tehlikesinin olduğu ortaya çıktı.

Bakan Albayrak´tan Çağrı merkezi müjdesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 2 bin 400 kişiye istihdam sağlayacak olan 9 çağrı merkezinin ekim ayından sonra iki ay içinde açılacağı müjdesini verdi.  • Perşembe 21 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 18 ° / 4 ° Sağanak
  • Cumartesi 22 ° / 2 ° Güneşli

Başkomutan Erzurum´u Affetmeyecek

Haber 25 ve Haftaya Bakış Programı Paralel hainlerin şehirde çevirdikleri işleri dillendirmesine rağmen, şehrin yöneticileri korkularından FETÖ üzerine gitmediler.

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın aylardır ?PARALEL YAPI´nın? ülke için tehlikeli olduğunu dile getirip çırpınmasına rağmen 15 TEMMUZ ihanetine kadar bu çırpınış Erzurum´da karşılık bulmadı.
 
Gazetemiz Haber 25 ve Haftaya Bakış Programı Paralel hainlerin şehirde çevirdikleri işleri dillendirmesine rağmen, şehrin yöneticileri korkularından FETÖ üzerine gitmediler. 

Ülkenin milli birlik ve bütünlüğüne 15 Temmuz da kast eden Dış Güç destekli Paralel YAPI´nın, ne denli tehlikeli olduğunu pek çok insan yeni yeni anlıyor. 

17-25 Aralık kalkışması ve ondan da daha nice önce gerek Erzurum Haber 25 Gazetesi ve Erzurum´un en çok takip edilen yorum programı Haftaya Bakış bunların ülke için tehlikeli olduğunu defaatle dile getirmesine rağmen, bu endişelerimizi abartılı bulan hatta PARALEL YAPI´dan korkan pek çok idarecinin GAZETEMİZE mesafeleri durduğu biliniyordu.

Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın 17-25 Aralık´tan sonra onca çırpınmasına rağmen, Başkomutanımız´ın bu endişelerini dikkate almayan şehir yöneticilerinin Paralel yapıya hala kolaylıklar tanıdığı kamuoyunda biliniyordu.

Hatta pek çok şehir yöneticisinin, PARALEL okullaşmaya ve bunların etkin yerlerde rol almasına katkı sunmasını eleştirmemize rağmen bu eleştirilerimiz dikkate alınmamıştı.

Pek çok Erzurumlu, FETÖ ile ciddi bir şekilde bu zamana kadar mücadele edilmediği, hatta ediliyor diye başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere devletin diğer birimlerinin yanıltıldığı görüşlerini dile getiriyorlar.

15 Temmuz ihanetinden sonra şehirde FETÖ ile mücadelenin hassasiyetle yapılması bekleniyor. Önceki dönemlerde olduğu gibi bu yapı ile mücadelede rehavete kapılmamak gerektiği vurgulanıyor. 

HABER 25 GAZETESİ KAMUOYU ADINA SORUYOR;

-SODES Projeleri kimlere verildi?

-KUDAKA´dan Kimler Destek Aldı?

-KOSGEB´den Yararlanarak FETÖ Terör örgütüne para akıtan işadamları kimler?

-PARALEL şirketlere kim kol kanat gerdi?

- BANKASYA´da Hesabı olan ve yüklü para transferleri yapan işadamları kimler?

-Parelel Dersane ve okullara arsayı kimler ayarladı?

- Öğrenci Yurtları adı altında Cemaat evlerini genişleten İşadamları, Siyasetçiler Kimler?

- Şehrimizin Muhtelif yerlerinde Öğrenci yurdu adı altında binalar yaparak Yurt-Kur´a kiralayarak FETÖ terör örgütüne para akıtanlar kimler?

-AB Projelerini kimler FETÖ mensuplarına yöneltti?

-Yerelde hangi siyasiler PARALEL ile ticari ilişkiler kurdu?

-Cumhurbaşkanının onca çırpınışına rağmen, PARALEL YAPI´yı Erzurum´da kimler korudu?

-PARALEL yapı mensuplarının kadrolaşmasına kimler yardımcı oldu?

-Paralel Yapı hangi ?yan cemaate? girerek kamufle oldu?

- Zaman Gazetesinin kapanmasından sonra Erzurum´daki Hangi Gazete Cemaatin Medya ayağını üstlenerek Cemaatin gizli basın yayın kuruluşu görevini yaptı?

- Basın yoluyla FETÖ Terör örgütünün para kaynakları olan işadamları nasıl korunup kollandı?