Anahtar Kelimeler: ADAMLAR TÜRLÜ DEĞİŞMİYOR
  • Cumartesi 17 ° / 4 ° Bulutlu
  • Pazar 19 ° / 7 ° Bulutlu
  • Pazartesi 21 ° / 7 ° Bulutlu

BU ADAMLAR BİR TÜRLÜ DEĞİŞMİYOR

Türkiye Tepeden Tırnağa Bir Değişim ve Gelişim İçinde Olurken, Bu Değişimden Nasibini Alamayan İllerin Başında ERZURUM Geliyor

Erzurum yenilenme arzusunu son günlerde yüksek sesle dile getiriyor.

Bütün ülkede 2023 vizyonuna doğru düşünceler geliştirilirken, bu düşünceleri ortaya koyup, bunları ete kemiğe büründürme noktasında başarı gösteremeyen isimler ise eleştirilerin odağında. 

Yıllardır aynı koltuklarında oturan, bu koltukları korumanın ötesinde şehre bir katma değer sunamayan isimlerin, artık bir kenara çekilerek Erzurum´un önünü açmaları bekleniyor.

Derli toplu fikir üretip, risk almak yerine oluşturdukları üyeler ile her zaman seçimi almada başarı gösteren lakin şehir için bir farkındalık ortaya koymada beceri gösteremeyenlerin, ömürlerinde bir defa olsun bir fedakarlık yaparak, emekliliği tercih edip, yeni jenarasyonun önünü açmaları bekleniyor.

Ekonomi, ticaret, kültür, sanat ve eğitim anlamında daralan bir şehirde uzun yıllar yönetici olmanın bir sorumluluğu olduğunu dile getiren duyarlı insanlar, yüz eskimesine de uğramış eski yöneticilerin Erzurum´u 2023 vizyonuna hazırlama gibi enerjik bir işlevi göremeyeceklerini ve bundan dolayı da şehrin ali menfaatleri için köşelerine çekilmelerinin en doğru olacağı görüşlerini ifade ediyorlar.