Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Palandöken´de turizm zirvesi

Kafe 25´te düzenlenen toplantıda kış sezonu ve şehrin turizmi masaya yatırıldı

Başkan Sekmen Büyükşehir´in faaliyetlerini anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,?Türkiye´yi nihai hedefimiz 2023´e taşıyacak olan partimiz, ileri demokrasi, insani kalkınma, güçlü ekonomi ve öncü ülke hedeflerini tek tek hayata geçirerek yirmi birinci asra AK mührünü vurmuştur´´ dedi.

5 sınav mercek altına alındı

FETÖ´cü Jandarma Yüzbaşı C.Ç.´nin itirafları sonrasında yüz binlerce kişiyi etkileyecek 5 sınav daha mercek altına alındı.

Başkan Orhan Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını anlattı:

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını ve projelerini paylaştı.

Emeklilerin Ocak zamları netleşmeye başladı

13 milyon emeklinin Ocak zamları netleşmeye başladı. Zam oranı 3 Ocak´ta Türkiye İstatistik Kurumu´nun enflasyon verilerinin açıklamasıyla belli olacak.

35 İl´de FETÖ Operasyonu

İstanbul Emniyeti´nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 166 kişinin yakalanması için 35 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Sınavsız Memur alımları başladı

KPSS´siz Memur alımları başladı.Bu kurumlara başvurmak için en az lise mezunu olmak yeterli.Alımlar ne zaman yapılacak ? tüm ayrıntılarıyla Anadoluhaber´de

HSYK´da yeni ihraçlar kimler ihraç edildi ?

15 Temmuz´dan bu yana ihraç edilen hakim ve savcı sayısı 3 bin 456 oldu.HSYK Genel Kurulu, FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan 66 hakim ve savcıyı daha meslekten ihraç etti.

Memurların beklediği haber maaşlar belli oldu

Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla maaşlar 79 ile 285 lira arasında artacak. Ayrıca enflasyon farkı ihtimali de var.

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Emekli olmak isteyenleri ilgilendiriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek ´Krediyle Emeklilik Protokolü´nü imzaladı. Borçlu vatandaşlara emeklilik imkanı getiren düzenlemeden yararlanmak için son gün 31 Ekim.

2.El Telefon alırken Dikkat !

İkinci El Telefon alacaklar Dikkat ! İkinci el telefonlarda FETÖ tehlikesinin olduğu ortaya çıktı.

Bakan Albayrak´tan Çağrı merkezi müjdesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 2 bin 400 kişiye istihdam sağlayacak olan 9 çağrı merkezinin ekim ayından sonra iki ay içinde açılacağı müjdesini verdi.

  • Perşembe 30.9 ° / 14.3 ° Açık hava
  • Cuma 34.2 ° / 15.9 ° Açık hava
  • Cumartesi 35 ° / 16.1 ° Açık hava

ÇETAŞ fidan üretim merkezi açıldı

Erzurum Büyükşehir Belediyesinin yatırım projelerinden birisi olan ÇETAŞ fidan üretim merkezi düzenlenen görkemli törenle açıldı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesinin yatırım projelerinden birisi olan ÇETAŞ fidan üretim merkezi düzenlenen görkemli törenle açıldı.

Büyükşehir Belediyesinin yatırım projelerinden olan ÇETAŞ fidan üretim merkezi eski havaalanı yolu üzerinde düzenlenen törenle açıldı.

Törene Vali Vekili Ayhan Terzi, AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, 9´uncu Kolordu Komutanı Tümgeneral Mehmet Özoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İlçe belediye başkanları, ÇETAŞ Müdürü Semih Polat ve davetliler katıldı.

ÇETAŞ fidan üretim merkezi hakkında bilgi veren ÇETAŞ Müdürü Semih Polat, ?Toplamda 28 dönümlük olan fidan üretme tesisimizin bugün 16 dönümlük kısmının açılışı yapıyoruz. Alanda seramız, fidan üreticilik, bahçe marketi ve ÇETAŞ hizmet binası mevcuttur. Bir buçuk dönümde mevsimlik çiçek yetiştiriciliği yapılan seramız bulunmaktadır. Dörder dönümü ayrılmış hem mevsim hem de mevsim dışı yetiştirme yapabileceğimiz seralarımız vardır. Ayrıca 8 dönümlük bir alanda mevcuttur. Daha sonra yaklaşık 2 dönüm üzerine kurulmuş olan bir bahçe marketimiz vardır. Bu markette halkımıza satış sunulan bahçe ekipmanlarının hepsi bulunmaktadır? diye konuştu.

?Başkanımız Erzurum´un kalkınmasında elinden geleni yapıyor?

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´in Erzurum için elinden geleni yaptığını ifade eden Vali Vekili Ayhan Terzi, ?Büyükşehir Belediyemizin her alanda bir faaliyeti var. Örneğin tekstil alanında bir boşluk var Başkanım hemen tişört üretimine başlıyor. Eğer bu ticaret yapanlar bu boşlukları doldurmazsa Başkanım hepsini dolduracak. Başkanımız Erzurum´un kalkınmasında elinden gelen her şeyi yapıyor. Bugünde tarım alanında bir boşluğu tamamlama açısından buradayız. İnşallah Erzurum´da hizmetler devam eder? dedi.

?Biz bu hizmetleri AK dava adına yapıyoruz?

Erzurum AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, konuşmasında ?Türkiye´de şuanda en geçerli olan hizmet siyaseti kavramı konseptlerden birisidir. Şükür olsun ki bizim siyasi adresimiz muhkem kıldı. Bunu yaparken de belediyeleri bu işin öncüsü yaptı. Bunun kurucusu ise Sayın Cumhurbaşkanımız oldu. Büyükşehir Belediyemiz yaklaşık 2 yıl boyunca her alanda kalıcı hizmetler yapmıştır. Çok sayıda açılış yaptık. Sadece insanı düşünerek yapılan hizmet bizim ölçümüz değildir. Nereye baktığımızda Cenab-ı Hak´ı görüyorsak özellikle çevre hususunda çok daha dikkat kesilmek durumundayız. Bu anlamda şu fidanlık yatırımı çok büyük ehemmiyet ifade ediyor. Biz bu hizmetleri AK dava adına yapıyoruz. Bu hizmetleri yapanlara da gönülden şükranız. Milletimiz her zaman bizim yanımızda olmuştur. Bundan dolayı milletimiz hizmetlerin en güzeline layıktır? ifadelerini kullandı.

?Dünyada devletler değil şehirler birbiri ile yarışıyor?

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum´un her geçen gün yeni bir hizmet ile tanıştığını söyleyerek, ?Tabi belediyecilik denince aklımıza yeşillikler, güzellikler, temizlik ve peyzaj çalışmaları aklımıza gelmektedir. İşte bunları yapacak olan bir devlet şirketi kurduk. İnşallah bundan sonra sadece Erzurum´a değil çevre illere de hizmet verecektir. Eğer modern şehir yapmak istiyorsak mutlaka belli adımlar atmamız lazım. Şehrimiz Anadolu´nun kadim şehirlerinden birisidir. Ama bakıyoruz ki ağaçlandırma anlamında ve çevre konusunda istenilen yerde değildir. Nasıl ki bugün İstanbul dünya kentleri ile yarışıyor ise Erzurum´da kendi konumundaki çizgide yarışmak zorundadır. Artık dünyada devletler değil şehirler birbiri ile yarışıyor. Elbette ki şehrimizin bir çok imkanı var. Allah tarafından doğal olarak verilenlerde var. Bizler bu nimetleri değerlendirirsek burada yaşayan insanları hiçbir şeye muhtaç etmeyiz? şeklinde konuştu.

Tören sonrasında Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve beraberindeki davetliler fidan üretim merkezini gezerek bilgi aldı.