Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Palandöken´de turizm zirvesi

Kafe 25´te düzenlenen toplantıda kış sezonu ve şehrin turizmi masaya yatırıldı

Başkan Sekmen Büyükşehir´in faaliyetlerini anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,?Türkiye´yi nihai hedefimiz 2023´e taşıyacak olan partimiz, ileri demokrasi, insani kalkınma, güçlü ekonomi ve öncü ülke hedeflerini tek tek hayata geçirerek yirmi birinci asra AK mührünü vurmuştur´´ dedi.

5 sınav mercek altına alındı

FETÖ´cü Jandarma Yüzbaşı C.Ç.´nin itirafları sonrasında yüz binlerce kişiyi etkileyecek 5 sınav daha mercek altına alındı.

Başkan Orhan Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını anlattı:

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını ve projelerini paylaştı.

Emeklilerin Ocak zamları netleşmeye başladı

13 milyon emeklinin Ocak zamları netleşmeye başladı. Zam oranı 3 Ocak´ta Türkiye İstatistik Kurumu´nun enflasyon verilerinin açıklamasıyla belli olacak.

35 İl´de FETÖ Operasyonu

İstanbul Emniyeti´nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 166 kişinin yakalanması için 35 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Sınavsız Memur alımları başladı

KPSS´siz Memur alımları başladı.Bu kurumlara başvurmak için en az lise mezunu olmak yeterli.Alımlar ne zaman yapılacak ? tüm ayrıntılarıyla Anadoluhaber´de

HSYK´da yeni ihraçlar kimler ihraç edildi ?

15 Temmuz´dan bu yana ihraç edilen hakim ve savcı sayısı 3 bin 456 oldu.HSYK Genel Kurulu, FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan 66 hakim ve savcıyı daha meslekten ihraç etti.

Memurların beklediği haber maaşlar belli oldu

Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla maaşlar 79 ile 285 lira arasında artacak. Ayrıca enflasyon farkı ihtimali de var.

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Emekli olmak isteyenleri ilgilendiriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek ´Krediyle Emeklilik Protokolü´nü imzaladı. Borçlu vatandaşlara emeklilik imkanı getiren düzenlemeden yararlanmak için son gün 31 Ekim.

2.El Telefon alırken Dikkat !

İkinci El Telefon alacaklar Dikkat ! İkinci el telefonlarda FETÖ tehlikesinin olduğu ortaya çıktı.

Bakan Albayrak´tan Çağrı merkezi müjdesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 2 bin 400 kişiye istihdam sağlayacak olan 9 çağrı merkezinin ekim ayından sonra iki ay içinde açılacağı müjdesini verdi.  • Salı 0 ° / 0 ° Yok
  • Çarşamba 0 ° / 0 ° Yok
  • Perşembe 0 ° / 0 ° Yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan Çalışanlara Bayram Müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3.Havalimanı inşaatında katıldığı iftarda çalışanlara bayram müjdesi verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. Havalimanı inşaatında katıldığı iftar programında açıklamalarda bulundu.

 

ÇALIŞANLARA BAYRAM HEDİYESİ

Proje kapsamındaki tüm çalışanlara 5 şirket tarafından bu bayram için 2 bin 500´er lira hediye verileceğini açıklayan Erdoğan, şunları söyledi:

 

"PROJELERİMİZ TÜRKİYE´YE GÜÇ VE HEYECAN KATIYOR"

"Projelerimiz Türkiye´ye güç ve heyecan katıyor. Kanal İstanbul´u da gerçekleştirmemiz gerekiyor. İstanbul farklı bir cazibe merkezi haline gelebilir. Hazmedemeyenler var. Neler söylemediler. 2018 yılının ilk çeyreğinde Türkiye´nin kazanacağı bu Havalimanı gururumuz olacak.Tıpkı Marmaray gibi. Milletime sesleniyorum işsizim diyen oparetörlere, kamyon şoförlerine sesleniyorum.

 

ELBETTE TEK PROJEMİZ BURASI DEĞİL

Vietnam´dan buraya şoför getirdik, burada şoför aranıyor. Buyurun burada iş var. Maalesef yan gelip yatarak para kazanmaya alışanlar var. Sendika, sigorta var. Ücretler de fena değil. Böyle bir yerde gel çalış. İşletmeye geldikten sonra da yüzbin kişi burada görev yapacak. Elbette tek büyük projemiz burası değil.

 

MİLLET OLARAK GURURLANACAĞIZ

Şuan Sabiha Gökçen´de 628 uçak iniş-kalkış yapıyor. Sıkıntı var. Burasının önemi ortada. Millet olarak gururlanacağız. İnşallah yüz bin araç geçişi kapasiteli Avrasya Tüneli de yine hızla sürüyor. Bu tüneli de 2017´de açmayı hedefliyoruz. Marmaray´dan milletimiz yararlandı. Bizi bölmek isteyenlere karşı beraberliğe ihtiyacımız var. 78 milyonluk nüfusumuzla hep birlikte Türkiye olacağız. Tek millet, tek bayrak, tek vatan olacağız. Millet kavramı içinde her türlü etnik kimliği barındıran kavramdır. Bunu farklı yerlere çekmenin anlamı yok.

 

BAYRAMI BAYRAM GİBİ KUTLAYANLARDAN OLALIM

Bizim ikinci bir bayrağımız olamaz. Devlet içinde devlet asla olamaz. Bu bayram bu şantiyede çalışanları sevindirin dedim. Bu bayram için 2 bin 500´er lira hediye verecekler. 5 firmamıza da teşekkür ediyorum. Veren el, alan elden her zaman üstündür. Onlar da bu güzelliği yaptılar. Bayramı bayram gibi kutlayanlardan olalım."