Anahtar Kelimeler: DADAŞ GAKKOŞ ELELE
  • Cuma 18 ° / 4 ° Sağanak
  • Cumartesi 22 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 19 ° / 5 ° Fırtına

DADAŞ GAKKOŞ ELELE

İzmir Kahramanı Şehit Polis Fethi Sekin´in oğlu Burak Tolunay Sekin Elazığspor, Galatasaray maçı öncesi Erzurumspor atkısıyla tribünleri selamladı

İzmir Kahramanı Şehit Polis Fethi Sekin´in oğlu Burak Tolunay Sekin Elazığspor, Galatasaray maçını izledi.

Türkiye Ziraat Kupası E grubunun 5. hafta karşılaşmasında Elazığspor, Galatasaray maçına İzmir Kahramanı Şehit Polis Fethi Sekin´in oğlu Burak Tolunay ve diğer şehit çocukları 23 numaralı Elazığspor forması ile sahaya çıktı.

Şehit çocukları stadı turlayarak taraftarı selamladı. Taraftarları selamlayan şehitlerimizin çocuklarına ilgi büyüktü. Tüm stadın en çok ilgisini ise Kahraman Şehit Polisimiz Fethi Sekin´in oğlu Burak Tolunay´ın giydiği Elazığspor Formasının yanı sıra boynundaki Erzurumsporumuzun atkısı oldu. Tribünlerdeki binlerce kişi 25. Dakikaya kadar Erzurumspor diye bağırdı. 

Daha sonra her iki takım oyuncuları taşıdıkları, ?Namı Kahraman Kendi Şehit Adı Gakgoş Fethi Sekin Şehitler Ölmez, Vatan bölünmez? pankartı ile sahaya çıktı.Tüm şehit çocukları futbolcularla birlikte istiklal marşı okudu. Elazığsporlu futbolcuların tişörtlerinde ise şehit Fethi Sekin´in fotoğrafı yer aldı.