• Pazartesi 21 ° / 7 ° Bulutlu
  • Salı 23 ° / 8 ° Bulutlu
  • Çarşamba 20 ° / 9 ° Parçalı bulutlu

Erzurum Sanki Hiç Üzerine Alınmıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın Yaptığı Açıklama Erzurum´da Konuşuluyor

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın yaptığı açıklama Erzurum´da konuşuluyor.
Yolsuzluğa bulaşanlara ve liyakatsiz kadrolaşmalara izin verilmeyeceğini dile getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın açıklamaları toplum tarafından beğeni topladı.
AK Partii içindeki AKP´liler tarafından Devlet´in ve Cumhurbaşkanı´nın altını oymak için ?vasıfsız ve çapsız? isimlerin belli kadrolara getirildiği iddia ediliyor.

Erzurum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın açıklamalarını konuşuyor. Yolsuzluğa bulaşanların ayıklanacağını dile getiren Erdoğan´ın bu çıkışı olumlu bulundu.

Bir diğeri de çalışmayanların elenmesi yönünde. Bu yönde Erzurum´da bir adım atılmadığı ise herkesçe dile getiriliyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara AK Parti İl Başkanları Toplantısı´nda parti içerisinde ve devlet kademelerinde Türkiye´nin hedeflerine yönelik çalışmayan isimlerin eleneceğini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ?Daha çok çalışarak, en iyi kadroları göreve getirerek, daha çok proje üreterek, icraat yaparak milletimizden aldığımız desteği daha da yukarılara çıkarmanın gereğini yapmalıyız. Bu yürüyüşe ayak uyduramayanları kenara koyacağız. Engel mi oluyor, kenara koyacağız. Bu millete hizmette laubalilik mi yapıyor, kenara koyacağız. Bu millete hizmette kalkıp da afedersiniz her türlü yolsuzluğa bulaşan mı var, kenara koyacağız. Buralarda dikkatli olmaya mecburuz." dedi