Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Palandöken´de turizm zirvesi

Kafe 25´te düzenlenen toplantıda kış sezonu ve şehrin turizmi masaya yatırıldı

Başkan Sekmen Büyükşehir´in faaliyetlerini anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,?Türkiye´yi nihai hedefimiz 2023´e taşıyacak olan partimiz, ileri demokrasi, insani kalkınma, güçlü ekonomi ve öncü ülke hedeflerini tek tek hayata geçirerek yirmi birinci asra AK mührünü vurmuştur´´ dedi.

5 sınav mercek altına alındı

FETÖ´cü Jandarma Yüzbaşı C.Ç.´nin itirafları sonrasında yüz binlerce kişiyi etkileyecek 5 sınav daha mercek altına alındı.

Başkan Orhan Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını anlattı:

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını ve projelerini paylaştı.

Emeklilerin Ocak zamları netleşmeye başladı

13 milyon emeklinin Ocak zamları netleşmeye başladı. Zam oranı 3 Ocak´ta Türkiye İstatistik Kurumu´nun enflasyon verilerinin açıklamasıyla belli olacak.

35 İl´de FETÖ Operasyonu

İstanbul Emniyeti´nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 166 kişinin yakalanması için 35 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Sınavsız Memur alımları başladı

KPSS´siz Memur alımları başladı.Bu kurumlara başvurmak için en az lise mezunu olmak yeterli.Alımlar ne zaman yapılacak ? tüm ayrıntılarıyla Anadoluhaber´de

HSYK´da yeni ihraçlar kimler ihraç edildi ?

15 Temmuz´dan bu yana ihraç edilen hakim ve savcı sayısı 3 bin 456 oldu.HSYK Genel Kurulu, FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan 66 hakim ve savcıyı daha meslekten ihraç etti.

Memurların beklediği haber maaşlar belli oldu

Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla maaşlar 79 ile 285 lira arasında artacak. Ayrıca enflasyon farkı ihtimali de var.

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Emekli olmak isteyenleri ilgilendiriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek ´Krediyle Emeklilik Protokolü´nü imzaladı. Borçlu vatandaşlara emeklilik imkanı getiren düzenlemeden yararlanmak için son gün 31 Ekim.

2.El Telefon alırken Dikkat !

İkinci El Telefon alacaklar Dikkat ! İkinci el telefonlarda FETÖ tehlikesinin olduğu ortaya çıktı.

Bakan Albayrak´tan Çağrı merkezi müjdesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 2 bin 400 kişiye istihdam sağlayacak olan 9 çağrı merkezinin ekim ayından sonra iki ay içinde açılacağı müjdesini verdi.  • Perşembe 21 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Cuma 18 ° / 4 ° Sağanak
  • Cumartesi 22 ° / 2 ° Güneşli

Erzurum Türkiye´de örnek şehir oldu

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, il genelinde yapılan cenaze hizmetlerinde Erzurum´un Türkiye´nin örnek şehirleri arasında yer aldığını ifade etti.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, il genelinde yapılan cenaze hizmetlerinde Erzurum´un Türkiye´nin örnek şehirleri arasında yer aldığını ifade etti. 
Başkan Sekmen, belediyeciliğin doğumdan ölüme kadar insan yaşamının bütün evrelerini kapsadığını bildirdi. Sekmen, şunları kaydetti: ?Erzurum´da gerçekleştirdiğimiz ve bütün işlemlerin ücretsiz olarak yapıldığı cenaze hizmetlerinde ülkemizde örnek alınan bir şehir haline geldik. ?Belediyecilik doğumdan ölüme kadar hayatın içinde yer almaktır´ şiarından hareket ederek peyzaj, düzenleme, defin, yıkama gibi cenaze hizmetlerinde Destek Hizmetleri Daire Başkanlığımızın yönetiminde farklı bir sistem geliştirdik. Şuan bünyemizde bulunan hocalarımız, cenaze araçlarımız ve bütün ekibimizle birlikte halkımızın da büyük beğenisine mazhar olan cenaze hizmetlerine farklı bir perspektif kazandırdık. Erzurum´daki mezarlıklarımızda hocalarımız tarafından her gün bir hatim okunmaktadır. Her taziye evine bay ve bayan görevli hocalarımız giderek Kur´an-ı Kerim ve dualar okumakta, mevta adına dikilen fidanın beratını aileye teslim etmektedir.?
?HİZMETLERİN EN İYİSİNİ YAPMANIN GAYRETİNDEYİZ?
Başkan Sekmen, belediye hizmetlerindeki mükemmeliyetçiliğe dikkati çekerek, ?Her zaman hizmetlerin en iyisini yapmanın gayretindeyiz? dedi. Sekmen, şöyle devam etti: ?İl içi ve il dışı cenaze nakil işlemlerimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır. Cenaze nakillerini havayolunu kullanarak da gerçekleştiriyoruz. Dini gün ve gecelerle cenaze definlerinin olduğu günlerde vatandaşlarımıza ikramlarda bulunuyoruz. İnşaatı süren idari binamız tamamlanmak üzere? Faaliyete geçecek idari binamızla birlikte gasilhane 4´e, morg sayısı da 11´e ulaşacak. Şuan mezarlık çevresindeki duvarların yapım ve onarımı sürüyor. ?Her mevta için bir fidan´ projesi kapsamında oluşturulan hatıra ormanına fidan dikimleri sürüyor. Alan içerisinde 22-26 kutur ebadında 18-20 yaşlarında 1650 ağaç dikimi başladı, burada mesire alanı oluşturacağız. Buraya kamelya, çocuk oyun alanı ve mescit yapacağız. Yaz mevsimi nedeniyle çimleri biçilen ve yabani otları alınan mezarlıkların çevresinde peyzaj çalışması yapıyoruz. Yine bu hizmetlerin yanında camilerimizin musalla taşı ve dekoratif sundurmalarını yeniden düzenliyoruz. Görüldüğü gibi diğer çalışmalarda olduğu gibi cenaze hizmetlerinde de Türkiye´nin örnek şehriyiz.?