Anahtar Kelimeler: HAFTAYA BAKIŞ YİNE DOLU DOLU
  • Perşembe 31.2 ° / 15.5 ° Yağmurlu fırtına
  • Cuma 29.5 ° / 13.5 ° kırık bulutlar
  • Cumartesi 26.4 ° / 14.2 ° kırık bulutlar

HAFTAYA BAKIŞ YİNE DOLU DOLU

HAFTAYA BAKIŞ YİNE DOLU DOLU

 

 

Usta Gazeteci Cem Atmaca ve Ender Yüncü´nün hazırlayıp sundukları şehrin en çok takip edilen Haber/Yorum programı HAFTAYA BAKIŞ bu hafta yine dolu dolu.

Tüm Türkiye´yi ve Erzurumlu hemşehrilerini yasa boğan İbrahim Erkal´in cenaze töreni için İstanbul´a giden Cem Atmaca ve Ender Yüncü, Her hafta Pazartesi günü yayınlanan Haftaya Bakış programını Şehir dışında oldukları için bu hafta Çarşamba günü siz değerli izleyicileriyle buluşturacak.

Cem Atmaca ve Ender Yüncü´nün hazırlayıp sundukları Haftaya Bakış Programında bu hafta İbrahim Erkal´in hastane süreci, yaşananlar ve İbrahim Erkal´in Erzurum´a olan vefasına yapılan vefasızlıkları tüm çıplaklığıyla ve bu güne kadar hiç kimsenin konuşmadığı gerçekleriyle konu alacak. 

Yine Aşkale Çimento gerçeklerini gün yüzüne çıkaracak olan Haftaya Bakış programında Türkiye Cumhuriyeti tarafından milletin malı olsun diye özelleştirilen Aşkale Çimento´nun Lütfü Yücelik tarafından nasıl şahıs şirketi haline getirildiği, hisselerin kimlerden nasıl alındığı tüm çıplaklığıyla ele alınacak. 

... Ve Daha Neler.... Neler...

Haftaya Bakış Çarşamba Günü www.erzurumhaber25.com ve www.anadoluhaber.com´da

BİZİ TAKİP EDİN.............