• Pazartesi 14.9 ° / 3.1 ° Dağınık bulutlar
  • Salı 12.2 ° / 1 ° Dağınık bulutlar
  • Çarşamba 10.4 ° / -1.2 ° Bulutlar

İbrahim Aydemir: Esnafımız "Derdim Vatan" Kararım "Evet" Azminde

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tanıtım çalışmaları kapsamında Mahallebaşı, Gülahmet ve Tortum Garajı esnafını ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tanıtım çalışmaları kapsamında Mahallebaşı, Gülahmet ve Tortum Garajı esnafını ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu. Milletvekili Aydemir, Esnafın Anayasa değişikliği kapsamında suallerini cevaplandırdı, görüş ve tespitlerini paylaştı.

DADAŞLARIN MİLLİ HASSASİYETİ

Esnaf işyerlerine konuk olan Milletvekili Aydemir, Erzurumlunun 15 Temmuz ihanetinin bilincinde olduğu, milli irade hassasiyet ve dikkatini temsil ettiğine kayıt düşerek, Erzurumlunun milli vicdanı ifade ettiği, bu doğrultuda Türkiye´yi 2023 hedefine taşıyacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine topyekun destek olacağını belirtti.

DADAŞLIĞIN GEREĞİ

Ziyaretlerinde, yeni sistemin terörü tamamen bitirecek esasları ifade ettiği, bu sebeple ihanet şebekelerinin korku içinde hayır cephesinde birleştiğini bildiren Milletvekili Aydemir, Erzurum esnafının hiçbir sebep ve gerekçeyle hainlerle bir safta yer alamayacağını, milli imanla şer odaklarının karşısında duracağını, bunun dadaşlığın bir vecibesi olduğunu vurguladı.

AYDEMİR´İN DEĞERLENDİRMESİ

Esnafla görüşmelerinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle ekonomide güven, yönetimde istikrarın hakim olacağına işaret eden Milletvekili Aydemir, ´Mahallebaşı ziyaretimizde esnafımızın ´Derdim Vatan, Kararım Evet´ deme azmine şahit olduk. İnşallah 16 Nisan´da yüce milletimizin emsalsiz aklı selimi yine tecelli edecek, Güçlü Türkiye için yürekler ´Evet´te karar kılacaktır.´ dedi.