• Salı 0 ° / 0 ° Yok
  • Çarşamba 0 ° / 0 ° Yok
  • Perşembe 0 ° / 0 ° Yok

KENAN YILDIZ MHP´DEN YAKUTİYE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI

ERZURUM´DA HERKESİN İYİ VE KÖTÜ GÜN DOSTU KENAN YILDIZ YAKUTİYE´Lİ HEMŞEHRİLERİME HİZMETKAR OLMAYA HAZIRIM DEDİ.

 

 

 

Kenan Yıldız kalabalık bir grupla MHP Yakutiye İlçe Teşkilatına giderek yerel seçimlerde Yakutiye Belediye Başkanlığı için MHP´den aday adayı olduğunu bildirdi.

Kendi sosyal medya hesabından da bir açıklama yapan Kenan Yıldız, ?Bugün itibarıyla MHP Yakutiye İlce Başkanlığına resmi başvurumuzu yaparak, Belediye Başkan aday adaylığı sürecimi başlattım. Allah bu kutlu davanın bu kutlu yolunda yar ve yardımcımız olsun inşallah dedi.

Aday Adaylık başvurusunu yaptıktan sonra Gazetemize konuşan Kenan Yıldız şunları söyledi. "Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş´ten aldığımız düsturla, 9 ışık rehberliğinde halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek olduğunu bilerek bu yola çıkmış bulunmaktayım. Bugüne kadar Yakutiye´ye hizmet etmiş herkese teşekkür ederim. Belediye Başkanlığı için yola çıkan tüm aday adaylarına başarılar diliyorum. Biz, ilçemize hizmet etmek için bu göreve talip olduk. Karar partimiz, teşkilatlarımızın ve Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli´nindir. Vizyonumuz geniş, misyonumuz büyüktür. Yakutiye´de herkesi kucaklayan bir anlayış içinde olacağız. Hedefimiz sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda örnek ve öncü bir kent inşa ederek güzel Yakutiye´yi hak ettiği konuma getirmektir. Üretken belediyecilik anlayışını hakim kılacağız. Rant odaklı değil, hak odakları belediyecilik nasıl olur onu Yakutiye´ye göstereceğiz. Şimdiye kadar potansiyelin ortaya yeterli şekilde çıkarılmadığını düşündüğüm Yakutiye´de her seçimde bir kazanan olduysa bir de kaybedeni olmuştur. Allah´ın izni ile biz seçimi kazandığımız zaman kaybeden olmayacaktır"