• Cuma 19 ° / 4 ° Güneşli
  • Cumartesi 20 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 21 ° / 4 ° Parçalı bulutlu

?Kent Konseyi´nden 23 Nisan hediyesi

Erzurum Kent Konseyi Çocuk Meclisi 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi´ni ziyaret etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretine Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer, Çocuk Meclisi Başkanı Betül Şengüllendi ve Çocuk Meclisi üyeleri katıldı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından temin edilen oyuncaklar Kent Konseyi Başkanı Tanfer ve Çocuk Meclisi üyeleri tarafından çocuklara dağıtıldı. Ziyarette Erzurum Büyükşehir Belediyesi tiyatro ekibi animasyon gösterisiyle çocuklara unutulmaz anlar yaşattı. Merkezde bulunan yaşlıları da ziyaret eden Başkan Tanfer, ?23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çocuk Meclisimizle birlikte böyle güzel bir etkinliği gerçekleştirdikleri ve Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Polat ile bütün çalışanlarına teşekkür ediyorum? dedi.

Başkan Tanfer, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı ve Kent Konseyi Genel Sekreteri Köksal Yavuz´a desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Öte yandan Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Tanfer, ülkemiz ve dünyadaki tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutladı.