Anahtar Kelimeler: 0
  • Pazar 19 ° / 5 ° Fırtına
  • Pazartesi 17 ° / 1 ° Fırtına
  • Salı 17 ° / -1 ° Güneşli

Küçük Kızlara Tecavüz Edip

Küçük Kızlara Tecavüz Edip

Habertürk gazetesinin haberine göre; İzmir'in Urla İlçesi'nde gümüş satışı yapan H.K.'nın (48), uyuşturucuya alıştırdığı 6 ortaokul ve lise öğrencisi kızla ilişkiye girip görüntülerini çektiği iddiasıyla ilgili soruşturma devam ederken, jandarma ilginç ayrıntılara ulaştı. 2 ay H.K.'yı teknik takibe alan ekipler, zanlının ilişkiye girdiği kızları, oğluna da teklif ettiğini belirlendi. H.K.'nın, telefon görüşmelerinde tiyatro oyuncusu olan ve dizilerde de rol alan oyuncu oğluna, Kızlar çok uçuk ve güzel. Birini al götür” dediği öğrenildi. Oğlununsa, H.K.'ya tepki gösterip Sen ne teklif ediyorsun? Sen nasıl babasın?” diyerek telefonu kapattığı iddia edildi.

‘BİZE ŞANTAJ YAPTI'

‘Cinsel istismar' suçundan adliyeye sevk edilen H.K.'nın, ifadesinde iki kızla ilişkiye girdiğini itiraf ettiği belirtildi. Küçük kızlarla zorla beraber olmadığını iddia eden H.K.'nın ifadesinde, Ben onlara harçlık veriyordum ve sahip çıkıyordum. Zorla beraber olmadım” dediği öğrenildi. Yaşları küçük olduğu için psikolog eşliğinde savcı tarafından ifadeleri alınan kızlarsa H.K.'dan şikâyetçi oldu. Porno görüntüleri olan iki kızın, H.K.'nın, kendilerine şantaj yaptığını, ilişkiye girmemeleri halinde görüntüleri ailelerine vermekle tehdit ettiğini söyledikleri öğrenildi.

TUTUKLANDI

H.K. ile cinsel istismara aracılık ettiği öne sürülen lise öğrencisi E.T.'nin annesi Z.T. de tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kızlarla ilişkiye girdiği iddia edilen A.S.P. ile 16 yaşındaki E.T.'yse tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.