Anahtar Kelimeler: LİSTELİ ŞAİBELİ TEMAYÜL
  • Cuma 18 ° / 4 ° Sağanak
  • Cumartesi 22 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 19 ° / 5 ° Fırtına

LİSTELİ VE ŞAİBELİ TEMAYÜL

İŞTE BİR BAŞKANIN KENDİ EL YAZISIYLA TEŞKİLATLARA GÖNDERDİĞİ İDDİA EDİLEN ADAY ADAYI LİSTESİ:

 

 

AK Parti 24 Haziran seçimlerine hazırlanıyor. Hafta sonu temayül yapıldı, aday adayları teşkilat sınavından geçti. Ancak AK Parti Erzurum Milletvekili aday adayları için yapılan temayülde blok liste iddiaları gündeme damga vurdu.

Özellikle 19 ilçe teşkilatından temayül de oy kullanacak üyelerine AK Parti´nin bir İlçe Başkanının kendi el yazısıyla tüm teşkilatlara liste verdiği, temayül de İl Teşkilatı başta olmak üzere bir çok ilçe teşkilatının desteklediği aday adayları listesi budur diye dağıtıldığı iddiası bugün Ankara Genel Merkez de yapılan mülakat öncesi gergin anların yaşanmasına sebep olduğu söylendi.

Şimdi Gözler AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz´e çevrildi. Bu iddiaların bir an evvel cevaplanması ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´a ve nezdinde AK Parti teşkilatlarına zarar verecek davranışlarda bulunan bu tür şaibelere adı karışan kişiler hakkında gereğinin yapılmasını Tüm Ak Partililer ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´a güvenen, inanan, seçmen ve Türkiye halkı adına istiyoruz.

İŞTE BİR BAŞKANIN KENDİ EL YAZISIYLA TEŞKİLATLARA GÖNDERDİĞİ

İDDİA EDİLEN ADAY ADAYI LİSTESİ:

/resimler/2018-5/10/1146352236312.jpg