• Perşembe 18.3 ° / 7.6 ° Dağınık bulutlar
  • Cuma 19.2 ° / 5.6 ° Dağınık bulutlar
  • Cumartesi 18.2 ° / 6 ° Açık hava

MEHMET EMİN ÖZ, MUTLAKA OYUNUZU KULLANIN

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Bu Hayırlı Dönüşümde Hepimizin Katkısı Olsun. Bütün Hemşehrilerimiz Mutlaka Oyunu Kullansın

 

 

 

 

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, 24 Haziran seçimleri için gece gündüz demeden tüm enerjileriyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´a ve AK Parti´ye destek olmak için çalıştıklarını söyledi.

Bu Ramazanın Müslümanların kurtuluşuna vesile olması temennisinde bulunan Başkan Öz, ?Ramazan Bayramından sonra ikinci bir bayram yaşamak için yoğun şekilde çalışıyoruz. 24 Haziran´da Türkiye çok önemli bir seçime gidiyor. Bizler de gece gündüz demeden tüm enerjimizle Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti´ye destek olmak için çalışıyoruz? dedi.

AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Cumhuriyet tarihinde 24 Haziran´ın bir dönüm noktası olduğunu ifade ederek, ?Rahmetli Erbakan hocamızın, rahmetli Türkeş´in, rahmetli Menderes´in, rahmetli Özal´ın, rahmetli Demirel´in hayali olan Cumhurbaşkanlığı başkanlık sistemine geçiyor Türkiye. Bu hayırlı dönüşümde hepimizin katkısı olsun. Bütün hemşerilerimiz mutlaka oyunu kullansın ve oyunu büyük Türkiye hedefine yürümek isteyenlere versin. Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşlarına oyumuzu kullanalım? diye konuştu.