İL BAŞKANLARI

ERZURUMDA İL BAŞKANLARI NE İŞ YAPARLAR?

Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Meral Akşener yeni Parti mi kuruyor ?

Meral Akşener´in yeni parti kuracağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Akşener´e yakın kaynaklar ise iddiaları yalanladı.

Meral Akşener Yeni Parti´mi kuruyor ?

İhraç kararının iptali için mahkeme yolunu tutan Meral Akşener´in bundan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, yeni parti kurma girişimi için harekete geçtiği konuşuluyor.

AK Parti´den 2019´daki 3 seçim için öneri

AK Parti, 2019´da yapılması planlanan seçimlerin yeniden takvimlendirilmesini istiyor, CHP ve MHP de bu teklife sıcak bakıyor.

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli´ye duyulan Güven arttı.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yapılan Ankette MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye yönelik kanaatler olumlu yönde değişim gösterdi.

Ak Parti içerisindeki FETÖ´cüler

FETÖ´nün kullandığı ve MİT tarafında deşifre edilen "EAGLE ve BYLOCK" isimli kriptolu mesajlaşma uygulamasında Ak Partiden kimler var? İşte okuduğunuzda şok olacağınız o Ak Partililer ve bazı bürokrat FETÖ´cüler

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu´nun tweetini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos´ta İstanbul Yenikapı´da gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun tweetini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Aydemir Uzunderelilerle buluştu

Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, dün de Uzunderelilerle milli iradeye sahip çıkma mitingine katıldı.  • Cuma 18 ° / 4 ° Sağanak
  • Cumartesi 22 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 19 ° / 5 ° Fırtına

MHP İl Başkanı Anatepe: Bunlar millete masal anlatmaya devam etsinler

MHP İl Başkanı Anatepe: Bunlar millete masal anlatmaya devam etsinler

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum İl Başkanı Ahmet Anatepe, "Büyüyen Erzurum`dan bahsedenlerin, Erzurum`un protestolu senet sıralamasında Türkiye 23`üncüsü olduğundan galiba haberleri yok" dedi.

MHP Erzurum İl Başkanı Ahmet Anatepe, Erzurum ekonomisine yönelik olarak bazı tespit ve değerlendirmelerde bulundu. Anatepe, Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi`nin açıkladığı Ocak, Şubat ve Mart 2015 verilerine işaret ederek, "Bu hükümetin Erzurum`u ne hale getirdiği açık-seçik ortadadır. Erzurum`da 2015 yılının ilk üç ayı itibariyle toplam tutarı, eski para birimiyle 12,5 trilyon liralık senet protesto edilmiştir. Erzurum, protesto edilen senet sayısı bakımından da, Türkiye sıralamasında 23`üncü olmuştur. Yani 81 vilayetin bulunduğu Türkiye`de, en çok senedin protesto edildiği 23`üncü şehir Erzurum olmuştur. Bunların devamlı "büyüyor" dedikleri Erzurum, işte bu halde" diye konuştu.

"DOĞU`DA EN ÇOK SENET ERZURUM`DA PROTESTO EDİLDİ"

TBB verilerinde en çok dikkat çeken bir başka ayrıntının ise, protesto edilen senetlerin toplam tutarları olduğuna işaret eden MHP İl Başkanı Ahmet Anatepe, "Protesto edilen senet sıralamasında Türkiye`nin 23`üncü vilayeti olan Erzurum, bu senetlerin toplam tutarı hesaplandığında ise, Türkiye`nin 21`inci şehri olmuştur. İlaveten Erzurum`un içinde bulunduğu Doğu Anadolu Bölgesi`nde en çok senedin protesto edildiği il de, yine Erzurum olmuştur. Şimdi bu hükümetin mensupları bizim bu söylediklerimizin asılsız olduğunu iddia edecekler. Merak edenler, Türkiye Bankalar Birliği`nin resmi verilerine bakabilirler" şeklinde konuştu.

ANATEPE: BUNLAR MİLLETE MASAL ANLATMAYA DEVAM ETSİNLER

Türkiye Bankalar Birliği verilerinin, Erzurum`daki ticaret hayatının geldiği noktayı gözler önüne serdiğini vurgulayan MHP Erzurum İl Başkanı Ahmet Anatepe, "Bu işler öyle millete masal anlatmakla olmuyor. Havuz medyası çılgınlığıyla milletin zihninde algı oyunları oynamakla olmuyor. Erzurum`da ticaret kan ağlıyor, esnaf tükenişin eşiğine gelmiş durumda, işveren biçare, işsizlik almış başını gidiyor. Herkes bilmelidir ki; 7 Haziran seçimlerinde AK Parti`den yana yapılacak olan her tercih, Erzurum`u, bölgeyi ve dolayısıyla Türkiye`yi uçuruma sürükleyecektir. Şu an itibariyle 750 bin kişinin yaşadığı Erzurum, göç yüzünden 5 yıl sonra `Büyükşehir` statüsünü de kaybedecek, bölgeye sefalet hakim olacaktır" ifadelerini kullandı.