İL BAŞKANLARI

ERZURUMDA İL BAŞKANLARI NE İŞ YAPARLAR?

Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Meral Akşener yeni Parti mi kuruyor ?

Meral Akşener´in yeni parti kuracağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Akşener´e yakın kaynaklar ise iddiaları yalanladı.

Meral Akşener Yeni Parti´mi kuruyor ?

İhraç kararının iptali için mahkeme yolunu tutan Meral Akşener´in bundan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, yeni parti kurma girişimi için harekete geçtiği konuşuluyor.

AK Parti´den 2019´daki 3 seçim için öneri

AK Parti, 2019´da yapılması planlanan seçimlerin yeniden takvimlendirilmesini istiyor, CHP ve MHP de bu teklife sıcak bakıyor.

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli´ye duyulan Güven arttı.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yapılan Ankette MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye yönelik kanaatler olumlu yönde değişim gösterdi.

Ak Parti içerisindeki FETÖ´cüler

FETÖ´nün kullandığı ve MİT tarafında deşifre edilen "EAGLE ve BYLOCK" isimli kriptolu mesajlaşma uygulamasında Ak Partiden kimler var? İşte okuduğunuzda şok olacağınız o Ak Partililer ve bazı bürokrat FETÖ´cüler

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu´nun tweetini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos´ta İstanbul Yenikapı´da gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun tweetini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Aydemir Uzunderelilerle buluştu

Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, dün de Uzunderelilerle milli iradeye sahip çıkma mitingine katıldı.  • Perşembe 18.3 ° / 7.6 ° Dağınık bulutlar
  • Cuma 19.2 ° / 5.6 ° Dağınık bulutlar
  • Cumartesi 18.2 ° / 6 ° Açık hava

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen´i ziyaret ederek şükran plaketi sunumu gerçekleştiren Milletvekili Aydemir, Büyükşehir´in Sekmen önderliğinde, 15 Temmuz sürecinde cansiperane ve fedakarlık numunesi bir faaliyet silsilesi gerçekleştirdiğini ifade etti. 
AYDEMİR´İN DEĞERLENDİRMESİ
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Dünya Tarihinde eşi görülmemiş, benzeri kaydedilmemiş olan 15 Temmuz Milli irade direniş ve dirilişine destek olan, herkese ve herkesime medyunu şükranız. Şanlı ecdadımıza layık evlatlar olduğunu gösteren yüce milletimiz, küresel akıl ve hafızanın alamayacağı cesamet ve heybette bir 15 Temmuz destanı yazmış, küresel idrake ?Tarih Yazan Tek Millet´ olarak kayıt düşürmüştür.´ dedi.
MİLLİ REFLEKSE HİZMET
Büyükşehir Belediyesinin 15 Temmuz´dan bugüne gerçekleştirdiği Demokrasi Nöbeti etkinlikleriyle, hain kalkışma ve darbe girişimine karşı serdedilen milli refleksi diri tuttuğunu, Erzurum´da adeta bir demokrasi şöleni yaşatıldığını belirten Milletvekili Aydemir, ?Sayın Başkanımız, diğer alanlarda olduğu gibi sosyal belediyecilik alanında da bir Erzurum markası oluşturmuştur. 15 Temmuz sürecinde Erzurum´un dadaş ruhunu vizyona çıkaran etkinlikleriyle sayın başkanımız önderliğindeki Büyükşehir Belediyemiz Erzurumluya tarihi bir hizmet sunmuştur.´ dedi.
ŞÜKRAN PLAKETİ SUNUMU
Milletvekili Aydemir, Başkan Sekmen´e şahsı ve Erzurum halkı adına teşekkürlerini bildirdi. Aydemir Başkan Sekmen´e üzerinde, ? Vatanın bölünmez bütünlüğü, milletin birliği, devletin dirliği noktasında gösterdiğiniz hassasiyet ve sergilediğiniz kararlılık her türlü takdirin üstündedir. Vatan size minnettardır. Şükran ve saygıyla.´ ifadelerinin yer aldığı şükran plaketini sundu.