İL BAŞKANLARI

ERZURUMDA İL BAŞKANLARI NE İŞ YAPARLAR?

Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Meral Akşener yeni Parti mi kuruyor ?

Meral Akşener´in yeni parti kuracağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Akşener´e yakın kaynaklar ise iddiaları yalanladı.

Meral Akşener Yeni Parti´mi kuruyor ?

İhraç kararının iptali için mahkeme yolunu tutan Meral Akşener´in bundan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, yeni parti kurma girişimi için harekete geçtiği konuşuluyor.

AK Parti´den 2019´daki 3 seçim için öneri

AK Parti, 2019´da yapılması planlanan seçimlerin yeniden takvimlendirilmesini istiyor, CHP ve MHP de bu teklife sıcak bakıyor.

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli´ye duyulan Güven arttı.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yapılan Ankette MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye yönelik kanaatler olumlu yönde değişim gösterdi.

Ak Parti içerisindeki FETÖ´cüler

FETÖ´nün kullandığı ve MİT tarafında deşifre edilen "EAGLE ve BYLOCK" isimli kriptolu mesajlaşma uygulamasında Ak Partiden kimler var? İşte okuduğunuzda şok olacağınız o Ak Partililer ve bazı bürokrat FETÖ´cüler

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu´nun tweetini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos´ta İstanbul Yenikapı´da gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun tweetini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Aydemir Uzunderelilerle buluştu

Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, dün de Uzunderelilerle milli iradeye sahip çıkma mitingine katıldı.  • Perşembe 18.3 ° / 7.6 ° Dağınık bulutlar
  • Cuma 19.2 ° / 5.6 ° Dağınık bulutlar
  • Cumartesi 18.2 ° / 6 ° Açık hava

Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri Yatırım Destek Paketi´ kapsamında Erzurum´un 5 cazibe merkezi arasında yer aldığını, bunun Erzurum´un sosyo ekonomik performansının artması ve ülkede ekonomisi en büyük on il arasına girme adına tarihi bir fırsat olduğunu belirten Milletvekili Aydemir, il dışındaki Erzurumlu Sanayici ve işadamlarına, yatırım çağrısı yaptı.

ANKARA´DA ERZURUMLU İŞADAMLARIYLA İSTİŞARE

Ankara´da faaliyet veren Erzurumlu Sanayici ve İşadamlarıyla bir araya gelen AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, yeni yaklaşım bağlamında yatırımcılara getirilen kolaylık ve destekleri paylaştı. ?Teşvik´i Teşvik´ olarak tanımlanan, ?Fabrika Devletten, işletmesi Milletten´ mantalitesini içeren hamle paketi içinde, Erzurum´un kalkınmada odak il konumunda bulunduğunu belirten Milletvekili Aydemir, hamle paketinin yalnız Erzurum için değil aynı zamanda Erzurumlu işadamlarının marka oluşturması bakımından da önemli fırsatlar içerdiğini kaydetti.

AYDEMİR´İN VURGULARI

Aydemir, İl ekonomisinde daha önceki süreçlerde kaydedilen yatırımların restorasyonu, ilin kalkınma öncelikleri bazında yeni yatırımların şekillendirilmesi, il KOBilerinin güçlendirilmesi gibi önemli kriterleri içeren Yatırım Destek Hamlesinin, 2023 hedefinde kalkınma önsözü olduğunu belirterek, ?Gerek ildeki ve gerekse il dışındaki tüm girişimci, yatırımcı, sanayici ve işadamlarımızı bu tarihi fırsatı nimete dönüştürmeye çağırıyoruz.´ dedi.

´ERZURUM İÇİN DURMAK YOK, YOLA DEVAM

Erzurum dışındaki ekonomi çevreleri ve yatırımcı kuruluşlarla, Cazibe Merkezi olan Erzurum´a yatırım yönlendirilmesi adına bilgilendirme faaliyetlerini sürdüreceklerini açıklayan Milletvekili Aydemir,´Erzurum için durmak yok, yola devam´ kararlılığını ifade etti.

ERGİM´LE TEŞVİK GÜNDEMİ

AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir, yeni kalkınma hamlesi kapsamında ERGİM (Erzurum Genç İş Adamları Meclisi) Yönetim Kurulu üyeleriyle de istişarede bulundu. ERGİM Yönetim Kurulu Başkanı Kağan Alparslan Çakır ve beraberindeki heyetle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri Yatırım Destek Paketi´ni analiz eden Milletvekili Aydemir, ?ERGİM özelinde, Erzurumlu işadamlarımızı, özellikle genç girişimcilerimizi, yeni teşvik uygulaması kapsamında, heyecanlı ve teşvik kapsamında yatırımlara yönelme bakımından kararlı bulduk. Bu Erzurum için sevindirici bir gelişmedir.´ dedi.

ERGİM yöneticileri Aydemir´e Erzurumspor motifli fular ve Oltu taşı işlemeli Erzurum temalı plaket takdim etti.