• Cuma 18 ° / 4 ° Sağanak
  • Cumartesi 22 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 19 ° / 5 ° Fırtına

Naim Karataş, MHP, ülkenin güveni ve geleceğidir

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, seçim çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı´na teveccühün çok büyük olduğunu gözleme imkanı bulduklarını aktardı.

 

Halkın Cumhur ittifakına  ilgisinden dolayı memnun olduğunu belirten MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, 24 Haziran seçimlerine bayram havasında hazırlanıyoruz. Halkımızın partimize olan ilgisinden ve güveninden memnunuz. 24  Haziran´da bu ilgi ve güvenin sandığa yansıyacağına da inanıyoruz. MHP  bu ülkenin güvencesidir. Geleceğidir" diyerek vatandaşlardan Cumhur  İttifakına destek istedi.  

MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, seçim çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı´na teveccühün çok büyük olduğunu gözleme imkanı bulduklarını aktardı. Karataş, "Erzurum merkez başta olmak üzere tüm ilçelerimiz, köyleimiz ve mahallelerimizde Cumhur İttifakı´na teveccüh had safhada. Eminim ki Cumhur İttifakı 16 Nisan referandumunun çok üstünde bir yüzdelikle yer alacak. Diğer taraftan belirtmek isterim ki milliyetçi muhafazakar seçmende de MHP´ye bir yönelme var. Cumhur ittifakının yüksek bir oranla seçimden çıkacağının müjdesini şimdiden veriyorum. 24 Haziran´da sandık başına gidecek olan seçmenler Genel Seçim´lerde Recep Tayyip Erdoğan´ı destekleyecekleri için yerelde Milliyetçi Hareket Partisi´ne oy vereceklerdir. İnanıyoruz ki MHP mecliste alacağı sandalye sayısıyla bu seçimde daha çok temsil edilecek" dedi. 

"SEÇMENİMİZ EN DOĞRU KARARI VERECEKTİR"

Milliyetçi Hareket Partisinin tüm Adaylarının Erzurum´da yaşadığının bir kez daha altını çizen MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, bu durumun seçmen tarafından takdirle karşılandığını sahada görüyoruz. İnşallah seçmenimiz kendileriyle aynı sokaklarda dolaşan, aynı hava şartlarında yaşayan, aynı yaşam standartlarında hayatını sürdüren ve şehrimizin sıkıntılarını şehrimizin insanıyla yaşayan MHP Adaylarımı tercih edip en doğru kararı verecektir.´´ dedi.