• Cumartesi 22 ° / 2 ° Güneşli
  • Pazar 19 ° / 5 ° Fırtına
  • Pazartesi 17 ° / 1 ° Fırtına

PALANDÖKEN´DE ALTIN YUMRUK ADAY OLDU

PALANDÖKEN BELEDİYESİ BU DÖNEM DÜNYA SPOR TARİHİNDE GÜRKAN SÖNMEZ SAYESİNDE ADINDAN ÇOK BAHSETTİRECEK

 

 

Boks Milli Takımı Baş Antrenörlerinden Gürkan Sönmez, AK Parti´den Palandöken Belediye Meclis Üyesi Adayı oldu.

Avrupa ve Dünya çapında büyük başarılara imza atan Boks Milli Takımı Baş Antrenörlerinden Gürkan Sönmez, siyasete de atıldı. Başarılı spor adamı Gürkan Sönmez, 31 Mart´ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde belediye meclis üyesi olmak için müracaatını yaptı. AK Parti´den Palandöken Belediye Meclis Üyeliği için aday olan Gürkan Sönmez, Palandöken Belediye Başkan Adayı Muhammed Sunar´ın kontenjan adayı olarak belirlendi.

Erzurum spor camiasının sevilen başarılı antrenörü Gürkan Sönmez´in meclis üyeliğine adaylığı, sevinçle karşılanırken, Gürkan Sönmez, Önümüzdeki dönem Dünya Boks tarihine Erzurum´un adını Altın harflerle yazdırmak için sadece siyaset yapmayıp Sosyal Belediyecilik adına Palandöken Belediyesini adeta bir spor okuluna çevireceğiz. Şehrimizin markalaşma yolunda en önemli silahı olan Erzurumsporumuzun başarılarına Boks´da da büyük bir çıkış sağlarsak Erzurum´un bir spor şehri olduğunu dünya´ya duyururuz.

Amacımız siyasetin yanı sıra AK Parti´nin Sosyal Belediyecilik alanında Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın İnsan Odaklı siyaset anlayışını sürdürebilmektir diye konuştu.