• Çarşamba 24 ° / 4 ° Güneşli
  • Perşembe 26 ° / 5 ° Güneşli
  • Cuma 27 ° / 6 ° Güneşli

RECEP AKDAĞ GEBZE´DE DAĞ KIZAĞI KEYFİ YAPTI

Eski Başbakan Yardımcısı, eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ile Gebze Eskihisar´da açılan millet bahçesini ziyaret etti

Eski Başbakan Yardımcısı, eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker´i ziyaret etti. Eşi Fatma Şeyda Akdağ ile birlikte geldiği Kocaeli´nin Gebze ilçesinde, Belediye Başkanı Adnan Köşker´i makamında ziyaret eden Recep Akdağ, daha sonra Eskihisar Millet Bahçesi´ni de gezdi. Eski Başbakan Yardımcısı, eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ´ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ?Görev sürecinde yeni reformlara imza atarak ülkemizde sağlık alanında çığır açan eski Sağlık Bakanımız Sayın Recep Akdağ´ı makamımızda ağırlıyoruz. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.

Recep Akdağ´a Millet Parkı olarak açılan Eskihisar tepesindeki büyük parkı gezdiren Başkan Köşker, ?Sayın Bakanımızla birlikte Millet Bahçemizde incelemelerde bulunuyoruz. Gebzeli hemşehrilerimizin keyifle unutulmaz anılarını yaşadığı parkımız; sayın Bakanımız Recep Akdağ´ın da takdirini topladı? diye konuştu.

Başkan Köşker ve Akdağ bir süre Eskhisar sahilinde vatandaşlarla da sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler. 

 

aw468392_01.jpg