Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Kenan Biliz Nasıl para Tahsil Ediyordu?

Palandöken´de turizm zirvesi

Kafe 25´te düzenlenen toplantıda kış sezonu ve şehrin turizmi masaya yatırıldı

Başkan Sekmen Büyükşehir´in faaliyetlerini anlattı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen,?Türkiye´yi nihai hedefimiz 2023´e taşıyacak olan partimiz, ileri demokrasi, insani kalkınma, güçlü ekonomi ve öncü ülke hedeflerini tek tek hayata geçirerek yirmi birinci asra AK mührünü vurmuştur´´ dedi.

5 sınav mercek altına alındı

FETÖ´cü Jandarma Yüzbaşı C.Ç.´nin itirafları sonrasında yüz binlerce kişiyi etkileyecek 5 sınav daha mercek altına alındı.

Başkan Orhan Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını anlattı:

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Aziziye İlçe Danışma Meclisi´nde çalışmalarını ve projelerini paylaştı.

Emeklilerin Ocak zamları netleşmeye başladı

13 milyon emeklinin Ocak zamları netleşmeye başladı. Zam oranı 3 Ocak´ta Türkiye İstatistik Kurumu´nun enflasyon verilerinin açıklamasıyla belli olacak.

35 İl´de FETÖ Operasyonu

İstanbul Emniyeti´nde görev yapan, aralarında emniyet müdürlerinin de bulunduğu 166 kişinin yakalanması için 35 ilde eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Sınavsız Memur alımları başladı

KPSS´siz Memur alımları başladı.Bu kurumlara başvurmak için en az lise mezunu olmak yeterli.Alımlar ne zaman yapılacak ? tüm ayrıntılarıyla Anadoluhaber´de

HSYK´da yeni ihraçlar kimler ihraç edildi ?

15 Temmuz´dan bu yana ihraç edilen hakim ve savcı sayısı 3 bin 456 oldu.HSYK Genel Kurulu, FETÖ soruşturması kapsamında açığa alınan 66 hakim ve savcıyı daha meslekten ihraç etti.

Memurların beklediği haber maaşlar belli oldu

Yüzde 3 toplu sözleşme zammıyla maaşlar 79 ile 285 lira arasında artacak. Ayrıca enflasyon farkı ihtimali de var.

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Öztürk Akkök; Herkesi Görevinin Gereğini Yapmaya Davet Etti

Emekli olmak isteyenleri ilgilendiriyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Ziraat Bankası geçtiğimiz günlerde yüz binlerce prim borçlusunu emekli edebilecek ´Krediyle Emeklilik Protokolü´nü imzaladı. Borçlu vatandaşlara emeklilik imkanı getiren düzenlemeden yararlanmak için son gün 31 Ekim.

2.El Telefon alırken Dikkat !

İkinci El Telefon alacaklar Dikkat ! İkinci el telefonlarda FETÖ tehlikesinin olduğu ortaya çıktı.

Bakan Albayrak´tan Çağrı merkezi müjdesi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 2 bin 400 kişiye istihdam sağlayacak olan 9 çağrı merkezinin ekim ayından sonra iki ay içinde açılacağı müjdesini verdi.  • Salı 11.8 ° / 2.2 ° kırık bulutlar
  • Çarşamba 5.6 ° / -5.8 ° Heavy snow
  • Perşembe -2.6 ° / -13.1 ° Hafif kar

Sekmen, AK Parti Palandöken İlçe Teşkilatı´yla bir araya geldi

Büyükşehir´in Palandöken ilçesinde yaptığı çalışmaları değerlendiren Başkan Sekmen, kentin ilçeleriyle birlikte kalkınacağını ifade etti.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Palandöken İlçe Başkanlığı´nda partililerle bir araya geldi. 
Büyükşehir´in Palandöken ilçesinde yaptığı çalışmaları değerlendiren Başkan Sekmen, kentin ilçeleriyle birlikte kalkınacağını ifade etti. AK Parti İlçe Başkanlığı´nda gerçekleştirilen toplantıda, teşkilat mensuplarına Büyükşehir Belediyesi tarafından Palandöken´e yapılan yatırımlar Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin tarafından anlatıldı. Toplantıya Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitci, AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ve teşkilat mensupları katıldı. Başkan Sekmen, ?Erzurum´da hem il merkezinde hem de ilçelerimizde yoğun bir gayret içerisindeyiz. Şuan 400 yerde Erzurum Büyükşehir Belediyemizin çalışmaları devam ediyor. Tekman´da 52 kilometreden su getiriyoruz. Bugüne kadar Tekman, suyu dereden içiyordu. Geçen yıl Horasan´da da aynı manzara vardı, şuan suyu getirdik, çalışmalar devam ediyor. Bu şekilde birçok su, kanalizasyon, dere ıslahı çalışmalarımız var. Büyükşehir olarak bunları 5 yıllık planladık ve bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz. Dönemin sonuna geldiğimizde şehrin alt ve üstyapısının çok güzel bir hale geleceğine inanıyorum. Bu çalışmaları yaparken en acilinden başlamaya gayret gösteriyoruz´´ dedi. Yapılan konuşmaların ardından Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin, Palandöken ilçesinde yapılan ve yapılması planlanan tüm projeleri anlattı. Teşkilat üyeleri ve meclis üyeleri de ilçede yapılması gereken çalışmalar hakkında fikirlerini sundu. Tüm önerileri not eden Başkan Sekmen, yapımı tamamlanan proje alanlarında bir gezinin düzenleneceğini ifade etti.