• Perşembe 31.2 ° / 15.5 ° Yağmurlu fırtına
  • Cuma 29.5 ° / 13.5 ° kırık bulutlar
  • Cumartesi 26.4 ° / 14.2 ° kırık bulutlar

Sekmen: ?Yeni bir demokrasi destanı yazacağız

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 31 Mart yerel seçimleri için resmi adaylık başvurusunu Erzurum İl Seçim Kurulu´na yaptı.

 

 

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 31 Mart yerel seçimleri için resmi adaylık başvurusunu Erzurum İl Seçim Kurulu´na yaptı. Cumhur İttifakı ve AK Kadroların yoğun ilgisiyle müracaatını yapan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ?Tevazu, gayret ve samimiyetle dünden daha büyük azim ve kararlılıkla çalışacağız, koşacağız ve yeni bir demokrasi destanı yazacağız? dedi.

?CUMHUR İTTİFAKI AZİZ MİLLETİMİZİN BEKASIDIR?

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ?Erzurum´umuzu geliştirmek kalkındırmak ve güzelleştirmek üzere beş yılda nice yatırımları hayata geçirdik. Şimdi zirveye çıkma vakti. Cumhur İttifakımız inşallah Erzurum´un makûs talihini yenecek? dedi. ?Cenab-ı Hak, başkanlık görevi üstlenecek kardeşlerime ve meclis üyelerimizi utandırmasın? diyen Başkan Sekmen, sözlerini şöyle sürdürdü: ?Cumhur İttifakımızla birlikte Erzurum´da öyle bir seçim çalışması yapacağız ki ulaşmadık hemşehrimiz kalmayacak. Erzurum´da AK Parti´nin yatırımlarıyla göçü önledik. Son 10 yılın en iyi artışı yaşandı. Amacımız göçü durdurup üretimi artırmak. 70 yıla yakın bi süredir azalan nüfusumuz kalkınma hamlemizle birlikte 7500´e kadar çıktı. Bu rakamın arkasında Hükümetimiz var, bu rakamın arkasında AK Yatırımlar var. Resmi müracaatımızın hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak´tan niyaz ediyorum. Rabbim bizleri utandırmasın. Yüce Allah şehrimize daha büyük hizmetler yaparak halkımızın duasını ve teveccühünü kazanmayı nasip etsin bizlere??