• Çarşamba -1 ° / -11 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 0 ° / -11 ° Güneşli
  • Cuma 1 ° / -12 ° Güneşli

SEKMEN´DEN SÖYLENTİLERİN ÖNÜNÜ KESEN AÇIKLAMA: BİTARAFIZ

SEKMEN: ?KENT TİCARETİNİN GELİŞMESİ EN BÜYÜK ÖNCELİĞİMİZDİR

SON günlerde Büyükşehir Belediyesi ve Başkanı´nın ETSO seçimlerinde taraf olduğuna yönelik haberlerin özellikle sosyal medyada sıklıkla tekrar edilmesi, bizzat Mehmet Sekmen tarafından yalanlandı.

Konuyla ilgili bir yazılı açıklama yapan Başkan Sekmen, ?Aslı astarı olmayan dedikodulara iş dünyasının itibar etmemesini halkımızdan özellikle istirham ediyorum? dedi.

Erzurum ticaretinin gelişmesini kurum olarak çok arzu ettiklerini belirten Başkan Sekmen, ?İlimizde yapılacak olan Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanlığı seçiminin şehrimizin ve bölgemizin ticari hayatı ve sivil inisiyatif ruhuna büyük katkı sunmasını temenni ediyorum? diye konuştu.

ESNAF´A MESAJ

?Erzurum Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin menfaatlerini her daim ön planda tutarak ilimizin kalkınma ve gelişim hamlesine destek olmaya çalıştık? diyen Başkan Sekmen, sözlerini şöyle sürdürdü:

?Özellikle kamuoyunda yer alan ?ETSO seçimlerine yönelik şahsım ve kurumumuzun taraf olduğu´yönündeki, aslı astarı olmayan dedikodulara işadamlarımızın asla itibar etmemesini vatandaşlarımızdan özellikle istirham ediyorum. Bizler şehrimizin yerel yönetiminden sorumlu siyasetçileriz. İlimizin en büyük ve en köklü sivil inisiyatif kuruluşu olan Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası´nın seçiminde taraf tutmak veya camiayı yönlendirmek gibi bir tutum içerisinde olmamız asla düşünülemez. İşadamlarımızın demokratik tercihi doğrultusunda gerçekleştirilecek olan seçimlerin Erzurum´un ticari hayatına katkıda bulunmasını temenni ediyor, iş dünyamızın değerli temsilcilerine en kalbi sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.?s