• Pazartesi 23 ° / 6 ° Parçalı bulutlu
  • Salı 20 ° / 6 ° Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 24 ° / 4 ° Güneşli

Şimşek Akpınar, Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum´da Liderinin Başını Öne Düşürmemiştir

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim sonuçlarını değerlendiren MHP Erzurum 2. Sıra Milletvekili Adayı Şimşek Akpınar, ?MHP Erzurum Teşkilatları kendi oyuna sahip çıkmış Cumhur İttifakına da liderinin başını öne düşürmeyecek şekilde destek olmuştur" d

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçim sonuçlarını değerlendiren MHP Erzurum 2. Sıra Milletvekili Adayı Şimşek Akpınar, ?MHP Erzurum Teşkilatları kendi oyuna sahip çıkmış Cumhur İttifakına da liderinin başını öne düşürmeyecek şekilde destek olmuştur" dedi.
 
MHP Erzurum 2. Sıra Milletvekili Adayı Şimşek Akpınar, Gazetemize yaptığı açıklamada, ?Gelen verilere bakıldığında MHP seçmenleri Sayın genel başkanımızın imza attığı namusum dediği cumhur ittifakına sahip çıkmıştır. Kocaeli de 74,4 cumhur ittifakı bir başarıdır. Milletvekilliği dağılımında MHP 1 Kasımda ki secim sonuçlarından daha yüksek oy almıştır. MHP Erzurum Teşkilatları ve Milletvekil adaylarımız kendi oyuna sahip çıkmış Cumhur İttifakına da liderinin kafasını öne düşürmeyecek şekilde destek olmuştur" dedi.