İL BAŞKANLARI

ERZURUMDA İL BAŞKANLARI NE İŞ YAPARLAR?

Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Meral Akşener yeni Parti mi kuruyor ?

Meral Akşener´in yeni parti kuracağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Akşener´e yakın kaynaklar ise iddiaları yalanladı.

Meral Akşener Yeni Parti´mi kuruyor ?

İhraç kararının iptali için mahkeme yolunu tutan Meral Akşener´in bundan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, yeni parti kurma girişimi için harekete geçtiği konuşuluyor.

AK Parti´den 2019´daki 3 seçim için öneri

AK Parti, 2019´da yapılması planlanan seçimlerin yeniden takvimlendirilmesini istiyor, CHP ve MHP de bu teklife sıcak bakıyor.

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli´ye duyulan Güven arttı.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yapılan Ankette MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye yönelik kanaatler olumlu yönde değişim gösterdi.

Ak Parti içerisindeki FETÖ´cüler

FETÖ´nün kullandığı ve MİT tarafında deşifre edilen "EAGLE ve BYLOCK" isimli kriptolu mesajlaşma uygulamasında Ak Partiden kimler var? İşte okuduğunuzda şok olacağınız o Ak Partililer ve bazı bürokrat FETÖ´cüler

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu´nun tweetini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos´ta İstanbul Yenikapı´da gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun tweetini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Aydemir Uzunderelilerle buluştu

Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, dün de Uzunderelilerle milli iradeye sahip çıkma mitingine katıldı.Anahtar Kelimeler: Sinan Oğan Erzurumdaydı
  • Pazartesi 7 ° / 1.3 ° kırık bulutlar
  • Salı 11.8 ° / 2.2 ° kırık bulutlar
  • Çarşamba 5.6 ° / -5.8 ° Heavy snow

Sinan Oğan Erzurumdaydı

MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, Yüksek Seçim Kurulu´nun kararına ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, Erzurum´da partililerle iftarda bir araya geldi. YSK´nın kurultay kararıyla ilgili Oğan, ?Gerekirse Ankara´ya yüz binler gelecektir, bu kurultayı engellemek isteyenleri Türk milliyetçileri yıkıp geçecektir ve kongre toplanacaktır? dedi. 
MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, Yüksek Seçim Kurulu´nun kararına ilişkin açıklamalarda bulundu. Ülkücü iradenin önünün kesilemeyeceğini ifade eden Oğan, ?Ön hazırlıklarıyla birlikte yaklaşık bir senedir süren kurultay tartışmalarında bugün geldiğimiz noktada Genel Başkan Sayın Devlet Bahçeli´nin Yüksek Seçim Kurulu´na bir başvurusuyla başka bir mecraya doğru yönelmiştir. YSK, seçim kararı vereceği toplantıda genel merkezimizden yazılı olarak kongreden vazgeçildiğine dair bir başvuru yapılmıştır. Biz ülkücü hareketin genel başkanının verdiği sözün arkasında durmasını bekliyoruz. Türk milliyetçilerinin lideri sıfatını taşıyan kişi bir söz vermişse, kurultay yapılacak demişse o kurultay yapılmalıdır. Ayak oyunlarıyla, bir takım mahkeme dümenleriyle ülkücü iradenin önünün kesilemeyeceği bilinmesinde fayda vardır? diye konuştu.

?GEREKİRSE ANADOLUYU YENİDEN FETİH EDECEĞİZ?
Genel merkezin kurultayı toplaması gerektiğini hatırlatan Oğan, ?Türk milliyetçileri kurultay istiyorsa, onun genel başkanına düşen bu kurultayı bir an önce toplamaktır. Emin olunuz ki bundan yaklaşık yüz sene önce Erzurum kongresi nasıl toplandıysa ülkücü milliyetçi hareketin de kongresi o şekilde toplanacaktır. Kim hangi güçler devreye girerse girsin bize engel olamayacaklardır. Gerekirse Anadolu´yu yeniden fethe çıkacağız ve bu kurultay olacaktır. Kurultayın yapılmasına hiç kimse engel olamayacaktır? şeklinde konuştu.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli´ye seslenen Sinan Oğan, ?Hani nerede devlet sözü? Hani devlet sözüydü. Nerede genel başkanın sözü, neden sözünün arkasında durmadı. Neden kurultaydan er meydanından kaçıyorlar? diye konuştu.

?BUNU ENGELLEMEYE KALKANLARI TÜRK MİLLİYETÇİLERİ YIKIP GEÇECEKTİR?
Kurultayın önünde kimsenin duramayacağını belirten Oğan, ?Delegeler 19 Haziran´da Ankara´daydı gerekirse yine gelecekler ama bu defa sadece delegeler değil 100 binler Ankara´ya gelecektir. Bundan kimsenin endişesi ve şüphesi olmasın. Gerekirse hukuk içerisinde tüzüğümüzün bize tanıdığı bütün enstrümanlar kullanacağız. İstifa mekanizmaları da buna dahildir. Yeter artık, ülkücülerin kaderiyle oynayamazsın. Türk milliyetçilerinin kurultay yapma isteği engellenemeyecektir. Bunu engellemeye kalkan kim olursa olsun ülkücü hareket ve Türk milliyetçileri yıkıp geçecektir? dedi.

Kaynak:İha