İL BAŞKANLARI

ERZURUMDA İL BAŞKANLARI NE İŞ YAPARLAR?

Milletvekili İbrahim Aydemir´den Yatırım çağrısı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ?Erzurum için Cazibe Merkezi fırsatını nimete çevirmek zamanıdır´ dedi.

Meral Akşener yeni Parti mi kuruyor ?

Meral Akşener´in yeni parti kuracağı iddiası kulisleri hareketlendirdi. Akşener´e yakın kaynaklar ise iddiaları yalanladı.

Meral Akşener Yeni Parti´mi kuruyor ?

İhraç kararının iptali için mahkeme yolunu tutan Meral Akşener´in bundan sonra ne yapacağı merakla beklenirken, yeni parti kurma girişimi için harekete geçtiği konuşuluyor.

AK Parti´den 2019´daki 3 seçim için öneri

AK Parti, 2019´da yapılması planlanan seçimlerin yeniden takvimlendirilmesini istiyor, CHP ve MHP de bu teklife sıcak bakıyor.

Bahçeli:15 Temmuz dirilişi yeni bir Çanakkale ruhudur.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli´ye duyulan Güven arttı.

15 Temmuz Darbe girişiminin ardından yapılan Ankette MHP Lideri Devlet Bahçeli´ye yönelik kanaatler olumlu yönde değişim gösterdi.

Ak Parti içerisindeki FETÖ´cüler

FETÖ´nün kullandığı ve MİT tarafında deşifre edilen "EAGLE ve BYLOCK" isimli kriptolu mesajlaşma uygulamasında Ak Partiden kimler var? İşte okuduğunuzda şok olacağınız o Ak Partililer ve bazı bürokrat FETÖ´cüler

Milletvekili Aydemir´den Sekmen´e ziyaret

Aydemir: ?Sekmen, Dadaş vizyonunun gurur vurgusudur´

Başbakan Binali Yıldırım Kılıçdaroğlu´nun tweetini hesabından paylaştı

Başbakan Yıldırım, 7 Ağustos´ta İstanbul Yenikapı´da gerçekleştirilecek mitinge katılacağını Twitter hesabından duyuran CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu´nun tweetini, kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

Aydemir Uzunderelilerle buluştu

Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, dün de Uzunderelilerle milli iradeye sahip çıkma mitingine katıldı.  • Pazartesi 14.9 ° / 3.1 ° Dağınık bulutlar
  • Salı 12.2 ° / 1 ° Dağınık bulutlar
  • Çarşamba 10.4 ° / -1.2 ° Bulutlar

Tarıktaroğlu Oto Sanayi Esnafıyla bir araya geldi

Ak Partili aday Zafer Tarıkdaroğlu, Yakutiye ilçesinde bulunan Oto Sanayi sitesindeydi.

Ak Parti Erzurum Milletvekili Adayı Zafer Tarıkdaroğlu, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sabahın erken saatlerinde seçim çalışmalarına start veren Tarıkdaroğlu, beraberinde partililerle birlikte Yakuti ilçesindeki Oto Sanayi Sitesi'ne geçti. Tüm gününü sanyi sitesi esnafıyla geçiren Tarıkdaroğlu, tek tek ziyaret ettiği sanayi sitesi esnafının hem istek ve şikayetlerini dinledi, hem de 7 Hazitan'da yapılacak olan seçimler için destek istedi.

Sanayi sitesi esnafının da yakın ilgi gösterdiği Tarıkdaroğlu, esnafa seçimin önemini anlattı. Ak Parti'nin esnafı destekleyen projeleri daima el üstünde tuttuğunu ve her zaman esnafın yanında olduğunu belirten Tarıkdaroğlu: Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Her zaman diyoruz; Esnaf ve Sanatkarlar toplumun temel direğidir diye. Çünkü biz biliyoruzki eğer yerli otomobil üreteceksek bunun için yerli sanayimizle yükseleceksek, bu iş güçlü bir esnaf olmadan olmaz. AK Parti döneminde Esnaf ve Sanatkârlar Meslek Kuruluşları Kanununu yürürlüğe koyduk. Esnaf ve sanatkârlarımız için bilgi sistemi oluşturduk ve Cumhuriyet tarihinde ilk kez bir strateji belgesi hazırlayarak uygulamaya konulmasını sağladık. Girişimcilik, yeni Türkiye'nin ekonomi anlayışının temellerinden birisidir. Önümüzdeki dönemde özellikle Ar-Ge yapan KOBİ'lere teknolojik ürün ticarileştirmesine yönelik personel destekleri sağlayacağız” diye konuştu.