Türkiye-Ukrayna Maçı ne zaman ?Hangi Kanal´da ?

Ayyıldızlılar Ukrayna karşısında eleme grubu ikinci maçına çıkıyor.

BB.Erzurumspor´dan Of maçı hazırlıkları

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup Takımlarından BB Erzurumspor, Hafta sonu oynayacağı Ofspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Ayyıldızlıların aday kadrosu açıklandı

A Milli Takımın Perşembe günü Ukrayna ile oynayacağı karşılaşmanın Aday kadrosu açıklandı.

BB.Erzurumspor Amedspor´a 2-1 yenildi.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup´ta kendi evinde mücadele eden B.B. Erzurumspor, Amedspor´a 2-1 mağlup oldu.

Aziz Yıldırım´a kötü haber

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK) kararları açıklandı.Anahtar Kelimeler: UCUBELER YIKILIYOR
  • Cuma 7 ° / -6 ° Güneşli
  • Cumartesi 7 ° / -6 ° Güneşli
  • Pazar 6 ° / -8 ° Güneşli

UCUBELER YIKILIYOR

Erzurum´un ?Kanayan Yarası? New City İçin Karar Çıktı!

Erzurum´un yakın tarihinin en tartışmalı ve üzerinde en çok konuşulan projelerinden olan Karadayı New City´de artık sona yaklaşıldı. Binlerce mağduru bulunan söz konusu proje için mahkemeden sökülmesi yönünde karar çıktı.

Büyükşehir Belediyesi´nin taraf olduğu kararda, halen inşaat halinde duran ve binlerce daireden oluşan onlarca blok büyük iş makinaları marifetiyle tek tek sökülecek. Büyükşehir Belediyesi´nin açtığı ihale 10 Eylül´de Erzurum´da yapılacak.

Çok sayıda söküm şirketinin katılmasının beklendiği ihale aynı zamanda, ülke genelinde bir defada yapılacak en büyük sökümlerden birine imza atmış olacak.

Kamuoyunda sıkça tekrarlanan, ?bu enkaz ortadan kaldırıldıktan sonra yerine ne yapılacak, kim yapacak ve arsa üzerinde hak sahibi olan mağdurların durumu ne olacak? şeklindeki sorular, 10 Eylül´de de net bir cevap bulamayacak.

Çünkü belediye ile ilgili firma arasında karşılıklı açılmış çok sayıda dava bulunmakta. Belediye, 10 Eylül´de yalnızca yarım haldeki inşaatları söktürme hakkını elde etmiş durumda. Geri kalan sorunlar ise, halen devam etmekte olan davaların bitmesiyle çözüme kavuşacak.

Şurası bir gerçek ki, enkaz ortadan kaldırıldıktan sonra söz konusu arsa öylece orada durmayacak. Beş yılı bulan yıkıldı yıkılacak tartışmaları, 10 Eylül´deki ihaleyle sona erecek, ama besbelli ki New City tartışması daha yıllarca sürüp gidecek.

Palandöken