• Perşembe 30.9 ° / 14.3 ° Açık hava
  • Cuma 34.2 ° / 15.9 ° Açık hava
  • Cumartesi 35 ° / 16.1 ° Açık hava

ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU AZİZİYE´DE ÇALINMADIK KAPI SIKILMADIK EL BIRAKMADI

AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, Aziziye İlçesi´ne bağlı Saltuklu Mahallesi´nde kapı kapı dolaşarak seçmenden oy istedi. Mahallede çalmadık kapı bırakmayan Taşkesenlioğlu´nu seçmen bağrına bastı.

AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, daha önceki çalışmalarında olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi seçmenin ayağına giderek bizzat temas sağlıyor. Şehir merkezi ve ilçeler ile birlikte köyleri gezerek Cumhurbaşkanlığı sistemini anlatan Taşkesenlioğlu´nun bugün ki durağı Aziziye İlçesi´ne bağlı Saltuklu Mahallesi oldu.

Mahallede çalmadık kapı bırakmayan AK Parti Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, seçmenle birebir görüşerek seçimlerin önemini anlattı. Bayanların kucaklaşıp resim çekilmek için adeta birbirleri ile yarıştığı Taşkesenlioğlu, ?Türkiye´ye karşı oyunlar peşinde olan dış güçlere karşı, mücadele edeceğiz, gece gündüz durmayacağız, koşacağız, yorulmayacağız, bir ve beraber olacağız? dedi.

Vatandaşların AK Parti´ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´a neden sahip çıkması gerektiğini anlatan Taşkesenlioğlu, ? Bu gerçekten tarihi bir seçim, 24 Haziran 2018 seçimlerinde inşallah vatandaşımız devam diyerek partilerine sahip çıkacak. Allah yolumuzu, bahtımızı açık etsin. Hep birlikte istikrarımızın devamı için, yine istikbalimiz için, çocuklarımızın geleceği için, birlik için, dirlik için durmak yok yola devam? diye konuştu.