Yıldırım;Terörle mücadelede geri adım yok

Başbakan Binali Yıldırım, "Terörle mücadelemizde kararlılığımız aynen devam ediyor.

2017´de Tatiller hangi güne denk gelecek ?

2016 yılında uzun bayram tatilleri ile rahat bir yaz dönemi geçiren vatandaşı, 2017 yılında daha fazla mesai saati bekliyor.

Bu Haber SGK Borcu olanları ilgilendiriyor

Resmi Gazete´de yayımlanarak yürürlüğe giren af yasası Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) alacaklarının yeniden yapılandırmasına ilişkin önemli maddeler içeriyor.

FETÖ elebaşı Gülen: Pişman değilim .

15 Temmuz darbe girişiminin mimarı, terör örgütü FETÖ´nün elebaşı Fetullah Gülen, örgütün faaliyetleri için, "Bu bağımsız olmanın bedeli olarak tanımlanabilir. Ben pişman değilim" dedi.

İş kurmak isteyen gençlere müjde

Hükümet Gençleri iş sahibi yapmak için kolları sıvadı.

Korgeneral Zekai Aksakallı aşiret liderleri ile görüştü

15 Temmuz´un kaderini değiştiren Dadaş komutan Zekai Aksakallı, Cerablus´ta ÖSO komutanları ve aşiret liderleriyle bir araya geldi

TSK´dan Cerablus açıklaması

Suriye´nin Cerablus şehrine yapılan Fırat Kalkanı Operasyonu ile ilgili TSK´dan açıklama geldi.

Türkiye Cerablus´a girdi

Terör örgütü DAEŞ´in Suriye topraklarından Türkiye ile doğrudan temas kurduğu son nokta olan Cerablus´a gece saatlerinde bordo bereli özel kuvvetler girdi, harekatı Zekai Aksakallı yönetiyor.

Bakan Ala´dan İstihbarat açıklaması

Bakan Ala Hükümet olarak İstihbarat teşkilatlarının yeniden yapılanması konusunda bir çalışma yürütüyoruz dedi.

Teröristbaşı Gülen´in doğduğu ev umumi tuvalet yapılacak

FETÖ terör örgütünün başı Fetullah Gülen´in Erzurum´daki doğduğu evin umumi tuvalet yapılacağı öğrenildi.

Meclis´te büyük tasfiye! Açığa alındılar

Meclis´te FETÖ operasyonu devam ediyor. Genel sekreter yardımcıları ve daire başkanları olmak üzere 30 yönetici açığa alındı.

RTÜK´ten flaş karar

RTÜK, darbe girişiminde bulunan FETÖ ile ilişkili olan radyo ve televizyon kuruluşlarını kapattı.  • Çarşamba 27.2 ° / 10.3 ° Açık hava
  • Perşembe 28.7 ° / 12.6 ° Bulutlar
  • Cuma 30.2 ° / 13.3 ° Dağınık bulutlar

Ziyarette kimse sürpriz beklemesin

MHP´nin pozisyonuna yönelik soruları yanıtlayan Genel Sekreter İsmet Büyükataman, ?Sayın genel başkanım, aynı noktada, Davutoğlu´na aynı şeyleri söyleyecek. Sürpriz ya da beklenmedik bir gelişme olmayacaktır? dedi."

Başbakan Ahmet Davutoğlu, salı günü saat 14.00´te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile koalisyon görüşmesi yapacak. Görüşme, TBMM´de gerçekleşecek. AK Parti´den görüşmeye gelecek isimlerin belli olması sonrasında MHP ?karşılıklılık? esasına göre görüşmeye katılacak yöneticilerini belirleyecek.

?HASSASİYETLER BELLİ´

Ziyaret öncesinde MHP´nin pozisyonuna yönelik soruları yanıtlayan Genel Sekreter İsmet Büyükataman, partisinin 7 Haziran gecesi Bahçeli´nin açıkladığı noktada olduğunu belirterek ?Sayın genel başkanım, Davutoğlu´na aynı şeyleri söyleyecektir. Davutoğlu geldiğinde bunlardan farklı bir şey beklenmemelidir. Sürpriz ya da beklenmedik bir gelişme olmayacaktır? dedi. MHP ile hükümet kurulması ihtiyacının ortaya çıkması durumuna ilişkin ise Büyükataman, ?Ortaya koyduğumuz hassasiyetler bellidir. Bu hassasiyetlerin dikkate alınması, kabul edilmesi durumunda farklı bir nokta söz konusu olabilecektir? diye konuştu. Büyükataman, Bahçeli´nin ortaya koyduğu 4 başlık altındaki kırmızı çizgilerin kabul edilmesi halinde koalisyon görüşmelerine geçebileceklerini, bu aşamadan sonra koalisyon görüşmelerini sürdürecek komisyonların kurulabileceğini dile getirdi. MHP kulislerinde, Bahçeli´nin önceki gün yaptığı açıklamada koalisyon için dikkat çektiği koşullar arasında yer alan başlıkların AK Parti´yi zora sokacağı konuşuluyor. MHP kaynakları, ?Bu başlıklardan hangisine AKP açıktan karşı çıkacak. ?PKK lağvedilmesin´, ?Silahlar bırakılmasın´ mı diyecek?? ifadesini kullandı.haber10